??? Je ti zle? Mám poslať RZP? Odbaviť sa je pre bežného človeka jasný pojem, nie je to metafora. Vlastne je to metafora, no nechápe ju asi iba ťažký preplieskanec. Áno, politici si nezaslúžia žiadnu odmenu, nanajvýš pokutu.
Záchrana života...mamma mia. To aj keď ťa šofér privezie autobusom bez havárie tak ti zachránil život? Žijem v zdravotníckom prostredí od narodenia, no nepoužívam ten blábol o zachraňovaní. Ja by som asi mohol. Nemám rád tú otrepanú frázu.


