Nuž hej. Keď u teba je normálne, že si vymýšľaš veci, ktoré druhí nikdy nepovedali, popieraš svoje pôvodné tvrdenia, tak sa nečudujem, že merítko posudzovania máš "proklate nízko".
Starú Blaškovú nepoznám a pani Tereškovová pokiaľ mi je známe bola prvá kozmonautka, čestná žena, ktorá mala morálne hodnoty vybudované na princípoch sovietskeho vlastenectva. Bola za to ochotná obetovať aj svoj život.Ju keby som si zobrala za benchmark, tak by obstál málokto.


