Raz na tomto blogu mi jeden diskutujúci po mojom príspevku o pražských gorilách napísal, že už vie prečo som taká hrozná, lebo milujem viacej opice ako ľudí.
Úprimne, ani ma to neurazilo. Zvieratá sú väčšinou tvory, ktoré sú schopné ublížiť, len keď cítia nebezpečenstvo. Na rozdiel od inteligentných ľudí. Budú vás ľúbiť oddane a nezištne a zrady sa od nich nedočkáte. Na rozdiel od nás, ľudí.


