Milá Ellie, nehnevaj sa, ale to čo píšeš sú somariny. Napr. nevraživosť veriaci-neveriaci. Ja som krstená evanjelička, ale do kostola nechodím. Moja najlepšia kamarátka v práci je ortodoxná katolíčka a kamarátka mimo, ateistka. Aká nevraživosť? Viera je výsostne súkromná záležitosť každého z nás. Píšeš, že si veriaca a automaticky očakávaš útoky od neveriacich. Už tu je zárodok Tvojej nevraživosti. Píšeš svoj pohľad na veci, ktoré ostatní vnímame úplne inak.


