v utorok natocil ten pa jac v Luhansku video, ze sa pripravuje rychla evakuacia zien a deti z Ukrajiny do Ruska...cca 700tisic ludi...zverejnil ho v piatok....vsetko nachystane, zeny a deti odisli, muzi sa pripravuju na boj s ukrajincami...
ved ked budu rusi bombardovat ukrajinu, tak asi nebudu hadzat bomby aj na rusov...ci?

