ano,
aj na tych tvojich na Vychode.
odporucam ti Petrohrad,ale v juni. ak je dobre pocasie, je to jedna krasa.
ano,
aj na tych tvojich na Vychode.
odporucam ti Petrohrad,ale v juni. ak je dobre pocasie, je to jedna krasa.
Kde? Ako?
To,ze rusi kradnu uhlie na Donbase, este nemusi kradnut jazdy.
Co by sme mali z toho, ze obsadime zaostale Rusko?
Co by sme mali z toho, ze obsadime zaostale Rusko?
Dovod vojny? A o co by sa bojovali? Kde?
Ked si spomenieme, ako vrazdili v Madarsku. Kam rus vstupil, tam sa zomieralo
Co by sme mali z toho, ze obsadime zaostale Rusko?
ano , som. robi ti to problem?
tak,ako majui zmiznit z Ukrajiny ruske vojska s tymi ich hlupuckymi vojacikmi, tak sa mozu poberat americania z Kosova.
naco mi bude tvoja fotka.....????..........:))))))))))))))))))
ale ja niesom tvoj foter... :)))))))))))))))))))
aby si to pochopil aj ty
2011 a 2020 su roky
rok 2011 - cina - 65mld eur
rok 2020 - cina - 261mld dolarov
.ALE MAS PRAVDU, JE TAM CHYBA.......pre uplnost,aby si to pochopil aj ty, dam ti teda udaj za rok 2019 - 09.01.2020:Zoznam desiatich štátov s najvyššími vojenskými výdavkami sa v............ďalej Čína (217 miliárd dolárov), Saudská Arábia a India (57 miliárd dolárov), Británia (56 miliárd dolárov)
217 mld na 261 mld je viac,ako 5,1%........su podstatne vacsim agresorom....
ak dava cina a india viac do zbrojenia,ako Rusko, tak su vacsi agresori?...
V porovnaní s inými krajinami čínske výdavky na armádu vo výške 601 miliárd juanov (65 miliárd eur) nie sú až také vysoké. - 2011
Čína zvýšila svoje vojenské výdavky o 5,1 percenta na 261 miliárd dolárov, výdavky Indie stúpli o 6,8 percenta na 71,1 miliardy dolárov. - 2020
presne...a rusi potom stahuju armadu, ktora tam ani nebola...tak?...tiez si myslim, ze v ruskej televizii informovali doteraz len o vymyslenych vojenskych cviceniach....
ak by si chodil do skoly, tak by to pre teba nebolo tajomstvo.... :)))))))))
preco nuti Putin niekoho,aby si dal urobit PCR test?....co to je za fasizmus?
si sa pomylil a si skopiroval test svojej mamicky..... :)))))))))))))))))))))))
my uznavame Kosovo?
ale kludne sa mozeme pobavit, aky historicky vyznam ma Luhanska krajinka...skus nam objasnit dejiny.
Odporúčame