Valdo29 - kde siiiiiiiiiiiii?????
Valdo29 - kde siiiiiiiiiiiii?????
Valdo29 - kde siiiiiiiiiiiii?????
Prevádzkové náklady stúpali zo 105,1 mil. eur (74,2 %) v roku 2010 na 125,8 mil. eur (79,3 %) v roku 2013. Odvtedy postupne klesali až do roku 2017 na 76,8 mil. eur (38,6 %), minulý rok opäť vzrástli na 84,25 mil. eur (39,9 %).
.
.
Za celý rok 2021 uhradili dopravci 1,63 mld. Kč za jízdu po zpoplatněných silnicích I. třídy, zbylých 12,56 mld. Kč bylo předepsáno za užití dálnic.Výběr mýtného v roce 2021 překročil 14 miliard korun, celkové náklady na provoz a rozvoj systému nepřekročily hranici 1 mld. Kč - 1000000000 CZK = 40771394,79 EUR
ano. kritizoval som to. pretoze blokaciou sa nic nevyriesilo....miliony aj tak idu pociatkovi na cyprus...
Prevádzkové náklady stúpali zo 105,1 mil. eur (74,2 %) v roku 2010 na 125,8 mil. eur (79,3 %) v roku 2013. Odvtedy postupne klesali až do roku 2017 na 76,8 mil. eur (38,6 %), minulý rok opäť vzrástli na 84,25 mil. eur (39,9 %).
.
.
Za celý rok 2021 uhradili dopravci 1,63 mld. Kč za jízdu po zpoplatněných silnicích I. třídy, zbylých 12,56 mld. Kč bylo předepsáno za užití dálnic.Výběr mýtného v roce 2021 překročil 14 miliard korun, celkové náklady na provoz a rozvoj systému nepřekročily hranici 1 mld. Kč - 1000000000 CZK = 40771394,79 EUR
aj. kedze v lete nenaplnili svoje zasobniky plynu v nemecku a rakusku, tak to trochu vytlacilo ceny, kedze sa zvysila spotreba plynu s ozivenim ekonomiky a prisla samozrejme zima.
no a ked sa zvysi jedna polozka nakladov, ma to vplyv aj na vysledne naklady na vyrobu danej komodity a tak to ide dookola...
ak si pamatas, tak v roku 2020 sa stalo, ze predajca platil kupujucemu za odobratie ropy.....prvykrat v historii sa stalo, ze cena ropy mala negativnu hodnotu....nikto ropu nechcel,kedze sa nelietalo, podniky zatvorene, obmedzena doprava....vtedy nikomu nevadilo, ze cena ropy a plynu bola extremne nizka...
urcite, aj podla tych fotiek z protestu.
v zime klesa dojazd o cca 30%.....zalezi od vonkajsej teploty a zohriatia baterii.
asi tak,ako pri normalnom aute. ak mas chladno a jazdis zo studenym motorom, mas kludne o 2-3 litre vyssiu spotrebu.
fesi sa zas ukazuje...evidentne Smeru prihara..
70%??...z akej ceny??,
volicpoplatnik/ksukol...neviete, kde je?
klames....a dokaz nemas
typicke pre teba - -podpora 1ooo ludi ... :))))))))))) uz si podal trestne oznamenie?...sup sup
Na proteste proti dohode o obrannej spolupráci s USA sa pred budovou Národnej rady (NR) SR zišli v utorok (8. 2.) stovky ľudí. Protestujúci prichádzali už v dopoludňajších hodinách, podvečer sa ich nazbieralo približne vyše 1000. V dave sa objavili vlajky ĽSNS i slovenské vlajky, ako aj nápisy ako „Stop USA Army“ či „Mier“. Polícia musela na určitý čas uzavrieť úsek od Šulekovej ulice po Mudroňovu ulicu.
600 TISIC podpisov poslal Ustavny sud na smetisko.....:)))))))))
MASIVNY ODPOR - 1OOO LUDI
Na proteste proti dohode o obrannej spolupráci s USA sa pred budovou Národnej rady (NR) SR zišli v utorok (8. 2.) stovky ľudí. Protestujúci prichádzali už v dopoludňajších hodinách, podvečer sa ich nazbieralo približne vyše 1000. V dave sa objavili vlajky ĽSNS i slovenské vlajky, ako aj nápisy ako „Stop USA Army“ či „Mier“. Polícia musela na určitý čas uzavrieť úsek od Šulekovej ulice po Mudroňovu ulicu.
Na proteste proti dohode o obrannej spolupráci s USA sa pred budovou Národnej rady (NR) SR zišli v utorok (8. 2.) stovky ľudí. Protestujúci prichádzali už v dopoludňajších hodinách, podvečer sa ich nazbieralo približne vyše 1000. V dave sa objavili vlajky ĽSNS i slovenské vlajky, ako aj nápisy ako „Stop USA Army“ či „Mier“. Polícia musela na určitý čas uzavrieť úsek od Šulekovej ulice po Mudroňovu ulicu.
Je nás zatiaľ 11 698 - takze vyhravame...kedze tych tvojich fasistov pred parlamentom bolo podla teba 10tisic-....... :)))))))))))))))))))))))))))))
Je nás zatiaľ 11 698 - aktualny stav podpisov k 15:50
vyzera to tak, ze je to viac,ako tych tvojich vymyslenych 10tisic pred parlamentom---
uz si podal na mna to tretsne oznamenie?...sup sup.... kopiu posli na [email protected]
Odporúčame