Vyzera to tak, ze Edko bol zas na ruskom velvyslanectve.
Vyzera to tak, ze Edko bol zas na ruskom velvyslanectve.
Aby si sa doucil dejepis.
Bodaj by rusi boli v marci v Uzhorode, pojdes do prvej linie.
Zas kotletovi fasisti vystrajaju. Som stastny, ze budeme mat schvalenu tuto zmluvu. A kotleta aj tak ide do basy, tak co teraz vyskakuje
netrep bludy...podaj trestne oznamenie...je to tvoja povinnost
blaha...kaviarensky povalac, co svojim deckam kupuje rakuske jogurty, kedze slovenske su pre neho nehodne.
irsko, portugalsko, taliansko, cierne more, bielorusko. .....a NATO spi....
Vucky roky ovladal Smer...zbytocne tu tahas KDH.
co postupne menili? ze smeracki poslanci vo Vuckach a mestach postupne predali okresne nemocnice?
18.10.2016 - Vojaci USA cvičili v Lešti po boku príslušníkov armád NATO zo strednej Európy.
Príslušníci ozbrojených síl USA sa na Slovensku zúčastnili cvičenia Slovak Shield 2016. Po boku vojakov zo Slovenska, Česka, Poľska a Maďarska trénovali vo výcvikovom stredisku Lešť.
Spoločné cvičenie sa skončilo minulý týždeň a podieľalo sa na ňom vyše 2000 príslušníkov armád NATO. Americká armáda zverejnila stručnú správu o cvičení a fotografie jej príslušníkov z Lešte včera.
.
.
.
.
26. augusta 2015 - Na cvičenie Slovak Shield 2015, ktoré sa na Slovensku uskutoční od 8. septembra do 31. októbra, príde okolo 840 vojakov zo zahraničia. Ich prítomnosť na území Slovenska počas vojenského cvičenia dnes odsúhlasila vláda.
Najviac, do 640 vojakov, bude z USA. Približne 130 vojakov príde z Čiech, 60 vojakov bude z Poľska. Cvičenia sa zúčastní aj desať vojakov z Maďarska. Vojaci budú počas cvičenia využívať napríklad bojové obrnené vozidlá, húfnice či vrtuľníky.
jasne...
V dňoch 5. až 23. júna 2017 sa v priestoroch 5. PŠU, VTSÚ Záhorie a Centra výcviku Lešť uskutočnil JCET s US SOF (United States Special Operation Forces), spoločný výcvik na rozvoj spôsobilostí a spolupráce špeciálnych síl Národnej Gardy Indiany, USA a SR.
Výcviku sa zúčastnilo 19 príslušníkov pluku a sedem príslušníkov z USA.
V dňoch 21. augusta až 10. septembra 2017 prebehol spoločný výcvik voľných pádov s výzbrojou a výstrojom za účasti 5.PŠU Žilina, VzS, US SFODA 0124 Stuttgart,USAF 352 SOW (v rámci neho 67 SOS) a RAF Mildenhall, 601. skss Prostějov na letisku dk Kuchyňa z lietadla C-130j Hercules a ako náhrada L-410
.
.
.
20.6. 2018 - Americkí vojaci k nám pricestujú za účelom zabezpečenia výcviku a poradenstva. Skupina vojakov by mala pricestovať na prelome júna a júla. Americkí vojaci budú pôsobiť v Martine a na našom území by mali byť 18 mesiacov.
Hascak si kupil cely Smer...vdaka nemu maju teraz 17 nemocnc, stovky lekarni...ovladaju zdravotnictvo
a nei nie, ziadny zajac a jeho reformy....smeraci mali 12 rokov, aby zmenili zdravotnictvo....
dufam ze v marci budes vo Vysnom Nemeckom branit vlast pred vstupom rusov.
netrep bludy, fakt je to trapne
volicpoplatnik/ksukol - kde si?
ale k veci. je jasne, ze sa blizi kampan, tak si primatorka robi PR uz teraz
02.09.2014 - Slovensko už môže dodávať plyn na Ukrajinu. Na kompresorovej stanici vo Veľkých Kapušanoch dnes premiéri Robert Fico a Arsenij Jaceňuk slávnostne spustili komerčnú prevádzku reverzného toku zemného plynu.Umožnenie zásobovania Ukrajiny zemným plynom zo západu označil predseda vlády SR Robert Fico za konkrétne riešenie, ktoré v ťažkých časoch potrebujeme. „Táto udalosť - spustenie reverzného toku plynu v bode Vojany - Užhorod, je dôležitá tak vo vzťahoch Slovenska s Ukrajinou, ako aj v celoeurópskom kontexte,“ uviedol slovenský premiér.„Uvedenie plynovodu Vojany - Užhorod s reverzným tokom prispeje k zvýšeniu energetickej bezpečnosti Ukrajiny,“ podčiarkol.Cez plynovod Vojany - Užhorod bude môcť Slovensko na Ukrajinu dodať viac ako 10 miliárd metrov kubických plynu ročne. Spolu s ďalšími reverznými bodmi v Maďarsku a v Poľsku by týmto spôsobom mohlo byť pokrytých 20 % ukrajinskej spotreby zemného plynu.
pytam sa ja, na zaklade coho len tak sem prisli americky vojaci?
preco sme davali vyse 10 rokov zadarmo priestory americanom?
ODPOVEC NA OTAZKY:
preco sem Smeraci 10 rokov len tak pozyvali americkych vojakvv? pytali sa obcanov, ci s tym suhlasia?....ako dopadli referenda?...
tam ti pomohli? necham si od teba poradit.
ceska firma nakupila z Ruska plyn a predala ho Ukrajincom.....cez Druzbu si ho doviezla na Slovensko, uskladnila a ked Ukrajinci potrebuju plyn, tak sa pusti opacnym smerom...
Odporúčame