presne. si zober, aku krasnu novu skladku sme mohli mat pri Pezinku.
preco je zle, ze sa podarilo prezidentke zastavit vystavbu novej skladky odpadu? vadi ti, ze nemame novu skladku?
presne. si zober, aku krasnu novu skladku sme mohli mat pri Pezinku.
preco je zle, ze sa podarilo prezidentke zastavit vystavbu novej skladky odpadu? vadi ti, ze nemame novu skladku?
zvysuje bezpecnost Slovenska. ako ked si zamknes dom ale aj tak pustis psa na dvor. :)))
zvysuje bezpecnost Slovenska. ako ked si zamknes dom ale aj tak pustis psa na dvor. :)))
ale rusi tu nepridu. neboj. rusi vrazdia zatial len na Ukrajine.
ako stratilo Polsko svoju suverenitu,ak je v Polsku americka zakladna a odhadom cca 5tisic americkych vojakov? ako sa prejavuje ta strata suverenity?
zvysenie bezpecnosti,ak parlament schvali pritomnost americkych vojakov....
zlaty moj, tak nam pomoze, ze ak sa Slovensko rozhodne, ze tu budu americky vojaci, tak to musi schvalit parlament. ze budeme mat na zaklade zmluvy prehlad, co si sem na opravu F16 nosia americania. ze ak tu budu chciet cvicit piloti C17 z americkej zakladne v madarsku, tak sa to nebude vybavovat cez upratovacku v bielom dome....
ako stratilo Polsko svoju suverenitu,ak je v Polsku americka zakladna a odhadom cca 5tisic americkych vojakov? ako sa prejavuje ta strata suverenity?
ako stratilo Polsko svoju suverenitu,ak je v Polsku americka zakladna a odhadom cca 5tisic americkych vojakov? ako sa prejavuje ta strata suverenity?
ako stratilo Polsko svoju suverenitu,ak je v Polsku americka zakladna a odhadom cca 5tisic americkych vojakov? ako sa prejavuje ta strata suverenity?
ako stratilo Polsko svoju suverenitu,ak je v Polsku americka zakladna a odhadom cca 5tisic americkych vojakov? ako sa prejavuje ta strata suverenity?
ako stratilo Polsko svoju suverenitu,ak je v Polsku americka zakladna a odhadom cca 5tisic americkych vojakov? ako sa prejavuje ta strata suverenity?
pomoze nam tak,ako madarom a Poliakom.
ako stratilo Polsko svoju suverenitu,ak je v Polsku americka zakladna a odhadom cca 5tisic americkych vojakov? ako sa prejavuje ta strata suverenity?
nemozes zato, ze tvoji dedovia kolaborovali....
ako stratilo Polsko svoju suverenitu,ak je v Polsku americka zakladna a odhadom cca 5tisic americkych vojakov? ako sa prejavuje ta strata suverenity?
netrep bludy.....
ako stratilo Polsko svoju suverenitu,ak je v Polsku americka zakladna a odhadom cca 5tisic americkych vojakov? ako sa prejavuje ta strata suverenity?
nie moj zlaty
moj dedovia - obaja, bojovali v SNP
a prichod ruskych okupantov v 1968 stali mojho stareho otca miesto a mojho otca studium na Vysokej skole.
nastastie, nemam taku rodinu ako ty, ze sa za nu musis teraz hanbit.
len tak pre info - ako stratilo Polsko svoju suverenitu,ak je v Polsku americka zakladna a odhadom cca 5tisic americkych vojakov? ako sa prejavuje ta strata suverenity?
nevies,ako dopadlo referendum o otazke, ci tu chceme rusku vojensku zakladnu na Sliaci?
Odporúčame