valdo. niesom,ako ty..ze ti taky fico povie, ze trava je modra a budes sa zato bit.. :)))))))))
toto si ignoroval??
9. februára 2018 - Na Slovensku prepukla chrípková epidémia, informuje Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR...Najviac chorých zaznamenali lekári v Nitrianskom kraji, najmenej v Košickom. Najčastejšie ochoreli 15- až 19-roční, po celom Slovensku zavreli viac ako 300 škôl. V niektorých krajoch dokonca pre epidémiu platí zákaz návštev v nemocniciach.
NEVADILO TI TO VTEDY?......inak, nepamatam, ty si klkych nakazil??,

