pytal sa ta Fico, ked sem na zaklade tajnej zmluvy doviezol 8 teroristov?...tvoja mater nema ako vyzitz z dochodku a my sme zivili teroristov, len kvoli ficovej fotecke z Obamom....
pytal sa ta Fico, ked sem na zaklade tajnej zmluvy doviezol 8 teroristov?...tvoja mater nema ako vyzitz z dochodku a my sme zivili teroristov, len kvoli ficovej fotecke z Obamom....
pytal sa ta Fico, ked sem na zaklade tajnej zmluvy doviezol 8 teroristov?...tvoja mater nema ako vyzitz z dochodku a my sme zivili teroristov, len kvoli ficovej fotecke z Obamom....
dokaz to.....v com klamem?...
pytal sa ta Fico, ked sem na zaklade tajnej zmluvy doviezol 8 teroristov?...tvoja mater nema ako vyzitz z dochodku a my sme zivili teroristov, len kvoli ficovej fotecke z Obamom....
Celkovo osem väzňov z Guantánama, americkej základne na Kube, prijala Slovenská republika od roku 2010, päť z nich je ešte na Slovensku. Zrekapituloval dnes v pléne Národnej rady SR minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD)
pytal sa ta Fico, ked sem na zaklade tajnej zmluvy doviezol 8 teroristov?...tvoja mater nema ako vyzitz z dochodku a my sme zivili teroristov, len kvoli ficovej fotecke z Obamom....
preto sme tu mali teroristov...tvoja mater nema ako zit z dochodku a my sme zivili teroristov...
pytal sa Fico obcanov, ked sem doviezol 8 teroristov z USA???
preto sme tu mali teroristov...tvoja mater nema ako zit z dochodku a my sme zivili teroristov...
lepsie,ako teroristov...
Bratislava 10. decembra (TASR) - Celkovo osem väzňov z Guantánama, americkej základne na Kube, prijala Slovenská republika od roku 2010, päť z nich je ešte na Slovensku. Zrekapituloval dnes v pléne Národnej rady SR minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD)
"Na základe požiadavky americkej strany sa Slovensko rozhodlo pomôcť spojencovi USA a uskutočniť postupne zámer uzatvorenia tohto väzenia. Od roku 2010 prijala SR v troch etapách osem ľudí rôznych národností. Tieto osoby neznamenajú žiadnu hrozbu pre Slovensko, bezpečnostné riziká sme pred ich príchodom preverovali. Sú v procese integrácie, sú monitorovaní, vieme o nich úplne všetko," deklaroval Kaliňák.
Na margo spomínanej fotografie Fica s Obamom Kaliňák uviedol, že zmluvy s USA boli uzatvárané okolo roku 2009
Bratislava 10. decembra (TASR) - Celkovo osem väzňov z Guantánama, americkej základne na Kube, prijala Slovenská republika od roku 2010, päť z nich je ešte na Slovensku. Zrekapituloval dnes v pléne Národnej rady SR minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD)
"Na základe požiadavky americkej strany sa Slovensko rozhodlo pomôcť spojencovi USA a uskutočniť postupne zámer uzatvorenia tohto väzenia. Od roku 2010 prijala SR v troch etapách osem ľudí rôznych národností. Tieto osoby neznamenajú žiadnu hrozbu pre Slovensko, bezpečnostné riziká sme pred ich príchodom preverovali. Sú v procese integrácie, sú monitorovaní, vieme o nich úplne všetko," deklaroval Kaliňák.
Na margo spomínanej fotografie Fica s Obamom Kaliňák uviedol, že zmluvy s USA boli uzatvárané okolo roku 2009
Bratislava 10. decembra (TASR) - Celkovo osem väzňov z Guantánama, americkej základne na Kube, prijala Slovenská republika od roku 2010, päť z nich je ešte na Slovensku. Zrekapituloval dnes v pléne Národnej rady SR minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD)
"Na základe požiadavky americkej strany sa Slovensko rozhodlo pomôcť spojencovi USA a uskutočniť postupne zámer uzatvorenia tohto väzenia. Od roku 2010 prijala SR v troch etapách osem ľudí rôznych národností. Tieto osoby neznamenajú žiadnu hrozbu pre Slovensko, bezpečnostné riziká sme pred ich príchodom preverovali. Sú v procese integrácie, sú monitorovaní, vieme o nich úplne všetko," deklaroval Kaliňák.
Na margo spomínanej fotografie Fica s Obamom Kaliňák uviedol, že zmluvy s USA boli uzatvárané okolo roku 2009
chces fotku s Obamom??...tak si zober na Slovensko teroristov....
teroristi na Slovensku....za fotecku s Obamom
teroristi na Slovensku...za nase dane...
Bratislava 10. decembra (TASR) - Celkovo osem väzňov z Guantánama, americkej základne na Kube, prijala Slovenská republika od roku 2010, päť z nich je ešte na Slovensku. Zrekapituloval dnes v pléne Národnej rady SR minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD)
"Na základe požiadavky americkej strany sa Slovensko rozhodlo pomôcť spojencovi USA a uskutočniť postupne zámer uzatvorenia tohto väzenia. Od roku 2010 prijala SR v troch etapách osem ľudí rôznych národností. Tieto osoby neznamenajú žiadnu hrozbu pre Slovensko, bezpečnostné riziká sme pred ich príchodom preverovali. Sú v procese integrácie, sú monitorovaní, vieme o nich úplne všetko," deklaroval Kaliňák.
Na margo spomínanej fotografie Fica s Obamom Kaliňák uviedol, že zmluvy s USA boli uzatvárané okolo roku 2009
teroristi na Slovensku vdaka Ficovi
Bratislava 10. decembra (TASR) - Celkovo osem väzňov z Guantánama, americkej základne na Kube, prijala Slovenská republika od roku 2010, päť z nich je ešte na Slovensku. Zrekapituloval dnes v pléne Národnej rady SR minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD)
"Na základe požiadavky americkej strany sa Slovensko rozhodlo pomôcť spojencovi USA a uskutočniť postupne zámer uzatvorenia tohto väzenia. Od roku 2010 prijala SR v troch etapách osem ľudí rôznych národností. Tieto osoby neznamenajú žiadnu hrozbu pre Slovensko, bezpečnostné riziká sme pred ich príchodom preverovali. Sú v procese integrácie, sú monitorovaní, vieme o nich úplne všetko," deklaroval Kaliňák.
Na margo spomínanej fotografie Fica s Obamom Kaliňák uviedol, že zmluvy s USA boli uzatvárané okolo roku 2009
Bratislava 10. decembra (TASR) - Celkovo osem väzňov z Guantánama, americkej základne na Kube, prijala Slovenská republika od roku 2010, päť z nich je ešte na Slovensku. Zrekapituloval dnes v pléne Národnej rady SR minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD)
"Na základe požiadavky americkej strany sa Slovensko rozhodlo pomôcť spojencovi USA a uskutočniť postupne zámer uzatvorenia tohto väzenia. Od roku 2010 prijala SR v troch etapách osem ľudí rôznych národností. Tieto osoby neznamenajú žiadnu hrozbu pre Slovensko, bezpečnostné riziká sme pred ich príchodom preverovali. Sú v procese integrácie, sú monitorovaní, vieme o nich úplne všetko," deklaroval Kaliňák.
Na margo spomínanej fotografie Fica s Obamom Kaliňák uviedol, že zmluvy s USA boli uzatvárané okolo roku 2009
Bratislava 10. decembra (TASR) - Celkovo osem väzňov z Guantánama, americkej základne na Kube, prijala Slovenská republika od roku 2010, päť z nich je ešte na Slovensku. Zrekapituloval dnes v pléne Národnej rady SR minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD)
"Na základe požiadavky americkej strany sa Slovensko rozhodlo pomôcť spojencovi USA a uskutočniť postupne zámer uzatvorenia tohto väzenia. Od roku 2010 prijala SR v troch etapách osem ľudí rôznych národností. Tieto osoby neznamenajú žiadnu hrozbu pre Slovensko, bezpečnostné riziká sme pred ich príchodom preverovali. Sú v procese integrácie, sú monitorovaní, vieme o nich úplne všetko," deklaroval Kaliňák.
Na margo spomínanej fotografie Fica s Obamom Kaliňák uviedol, že zmluvy s USA boli uzatvárané okolo roku 2009
Bratislava 10. decembra (TASR) - Celkovo osem väzňov z Guantánama, americkej základne na Kube, prijala Slovenská republika od roku 2010, päť z nich je ešte na Slovensku. Zrekapituloval dnes v pléne Národnej rady SR minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD)
"Na základe požiadavky americkej strany sa Slovensko rozhodlo pomôcť spojencovi USA a uskutočniť postupne zámer uzatvorenia tohto väzenia. Od roku 2010 prijala SR v troch etapách osem ľudí rôznych národností. Tieto osoby neznamenajú žiadnu hrozbu pre Slovensko, bezpečnostné riziká sme pred ich príchodom preverovali. Sú v procese integrácie, sú monitorovaní, vieme o nich úplne všetko," deklaroval Kaliňák.
Na margo spomínanej fotografie Fica s Obamom Kaliňák uviedol, že zmluvy s USA boli uzatvárané okolo roku 2009
Bratislava 10. decembra (TASR) - Celkovo osem väzňov z Guantánama, americkej základne na Kube, prijala Slovenská republika od roku 2010, päť z nich je ešte na Slovensku. Zrekapituloval dnes v pléne Národnej rady SR minister vnútra Robert Kaliňák (Smer-SD)
"Na základe požiadavky americkej strany sa Slovensko rozhodlo pomôcť spojencovi USA a uskutočniť postupne zámer uzatvorenia tohto väzenia. Od roku 2010 prijala SR v troch etapách osem ľudí rôznych národností. Tieto osoby neznamenajú žiadnu hrozbu pre Slovensko, bezpečnostné riziká sme pred ich príchodom preverovali. Sú v procese integrácie, sú monitorovaní, vieme o nich úplne všetko," deklaroval Kaliňák.
Na margo spomínanej fotografie Fica s Obamom Kaliňák uviedol, že zmluvy s USA boli uzatvárané okolo roku 2009
Odporúčame