vies co? necham si teda od teba poradit. tebe ako dlho hladali vhodneho psa?
:))))))))))
vies co? necham si teda od teba poradit. tebe ako dlho hladali vhodneho psa?
:))))))))))
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))
preco by mal s tebou pozametat dlazku???
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
pretoze ani ustava ti nedovoluje obmedzovat tvoje pravo slobodne a neobmedzene zabezpecovat zakladne zivotne potreby,ako je jedlo a tekutiny, pripadne lekarska starostlivost.
kupa pera alebo papiera do tlaciarne nieje nevyhnutna vec, ktoru potrebujes,aby si prezil.
to je aj odpoved pre Herobina a inych vykladacov ustavneho prava, preco niesu na slovensku obmedzene ustavne prava obcanov. pravo na nakup liekov, potravin a tekutin nieje na slovensku obmedzena ziadnym vyzadovanim testu.
urcite
60tisic umrti v roku 2020 a len 5000 v kolonke Covid....nemalo by to byt naopak??..
ak by to bola pravda, vitazom je Rusko.
januar 2020 - zistujeme, ze covid zabija a lahko sa siri
marec 2020 - rusko testuje vakcinu Sputnik na zvieratach
jun 2020 - Rusko tvrdi, ze ma ucinnu vakcinu na covid
august 2020 - Ruske urady schvalili vakcinu Sputnik
august 2020 - vakcinu podava cca 15tisic vojakom
12.09.2020 - Rusko oficialne spusta ockovanie (zdavotnici, vojaci...)
december 2020 - zaciatok vyroby ruskej vakciny v Juznej Korei
rozmyslam, to tak velmi chce Rusko novy kapitalizmus?....preco??...
ty to mas krasne vymetene v tej hlave
skus si predstavit, co by tu bol, ak by neboli opatrenia.
a tie bludy, ze do statistik zahrnaju len ludi s covidom...minuly ro tu zomrelo cca 60tisic ludi, z toho cca 5000 na covid...co bolo priblizne o 5tisic viac,ako priemer za ine roky...( v hrubom cisla,ale poznas ma - dam ti presne a strapnim ta )...
takze netrep hluposti...
si ty normalny? spinava hyena si.
kde 40 milionov?... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))))))))))))))))))
.
no ved to, ze nevieme, ake ma vedlajsie ucinky...nikto tie informacie nepodava.
3tia faza klinickej studie nebola vykonana, takze nemame realne data, co to je.....
.
to je ako ked pijes vodu zo studne..tiez ju piju tisice a nevies, co v nej je....vid pripad Strazske, kde zistili, ze sa nemozes ani len omocit v laborci, tolko svinstva je v tej vode...
ty mi povec, ved mas udaje o vakcine, co to je
takze ti nevadia jeho vedlajsie ucinky?
tvoju Kotletu by mal pustit riesit vakciny? s vodkou a bromhexinom, :))))))))
faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakt
tak ty si objavil normalne teplu vodu....
preco sa tak strapnujes?
evidentne nie. niekde urobili chybu a nakazili sa....a tak im treba, ak nedodrziavaju vlastne nariadenia...
co ty tu trepes?....ktory usek? R2 Krivan-Mytna? - projekt je realizovaný podľa zmluvných podmienok žltý FIDIC. V rámci prípravných prác boli zrealizované prieskumy (archeologický, pyrotechnický, inžiniersko- geologický a pod), ďalej boli zriadené pomocné stavebné dvory, vytýčené inžinierske siete a boli vybudované prístupové cesty potrebné pre začatie výstavby. Od začiatku stavby prebieha aj komplikovaný a časovo náročný výrub drevín v tesnej blízkosti cesty I. triedy I/16.
ale kludne napis, ktory usek ty myslis.....aby sme ta vyviedli z omylu...
ktory Robo?
myslim, ze aj ty si mi parkrat napisal, ze nieje dolezite, kto zacne stavat,ale kto to dokonci...ci?.. :)))
ale nie, to prenecham tebe. ty si tam ako doma.. :))))))))))))
.
tak si to zhrnieme......som zaockovany, pravidelne sa testujem, nosim rusko/respirator...a zatial som nebol nakazeny...
.
Miroslav vetrik uziva vitaminy, ivermektin, nenosi rusko, chodi na demostracie, netestuje sa, neockuje sa..a lezi na kysliku v nemocnicu (Ruzinov)
co ti ja viem - radsej mat v tele opici gen a byt zdravy,ako plakat na nemocnicnom lozku,ze nemozem dychat...:))))
Za posledný deň potvrdili v Maďarsku nákazu koronavírusom iba v 1933 prípadoch, avšak v súvislosti s ochorením zomrelo rekordných 311 pacientov.Doterajšou bilanciou koronavírusovej pandémie v krajine je 693 676 infikovaných a 22 409 úmrtí. Aktuálne je nakazených 252 115 osôb. V nemocničnom ošetrení je 12 202 pacientov, pričom podporu umelej pľúcnej ventilácie si vyžaduje stav 1 407 z nich. Počet zaočkovaných dosiahol 2 536 751, z ktorých 1 005 936 dostalo už aj druhú dávku vakcíny.
Brazília ohlásila takmer 4 200 úmrtí osôb nakazených koronavírusom za posledných 24 hodín. To je najvyšší denný prírastok úmrtí v krajine od začiatku epidémie. Počet nakazených sa za posledný deň zvýšil o takmer 87-tisíc osôb.
Odporúčame