Spoločnosť TURČAN DELTA, s.r.o. v roku 2019 zvýšila zisk o 31 % na 3,281 mil. € a tržby jej narástli o 47 % na 10,50 mil. €.
Spoločnosť TURČAN DELTA, s.r.o. v roku 2019 zvýšila zisk o 31 % na 3,281 mil. € a tržby jej narástli o 47 % na 10,50 mil. €.
Spoločnosť TURČAN DELTA, s.r.o. v roku 2019 zvýšila zisk o 31 % na 3,281 mil. € a tržby jej narástli o 47 % na 10,50 mil. €.
Spoločnosť TURČAN DELTA, s.r.o. v roku 2019 zvýšila zisk o 31 % na 3,281 mil. € a tržby jej narástli o 47 % na 10,50 mil. €.
Spoločnosť TURČAN DELTA, s.r.o. v roku 2019 zvýšila zisk o 31 % na 3,281 mil. € a tržby jej narástli o 47 % na 10,50 mil. €.
riesili to poslanci a nieje to doriesene.
Petra ale nieje ako ty a tvoja mater
bola aj u vas doma?.... tak parada...fotku nemas?
toto myslis??
Trenčiansky samosprávny kraj
28. apríla 2017 ·
Stav štátnej cesty I/9 medzi obcami Chocholná-Velčice
a Mnichova Lehota
dlhodobo trápi motoristickú verejnosť. Aj preto trenčiansky župan zvolal na Úrade TSK pracovné stretnutie k rekonštrukcii cesty, ktorého výsledkom je odhadovaný termín začatia prác na ceste na prelome rokov 2018/2019.
ale nie, za ten virus moze Radicovej vlada...
USDO -ty si zablokovany?,....tak si opakuj tie tvoje primitivne nadavky teraz... :))))))))))))))))))
USDO -ty si zablokovany?,....tak si opakuj tie tvoje primitivne nadavky teraz... :))))))))))))))))))
cinsku neregistrovanu tekutinu...
preco nechcel Sputnik?..velky Putinov kamarat a necha si pichnut cinsku?....
foter tvojej matere... :))))))))))))))))
co vsetko nechali sprivatizovat?...myslis nemocnice, ktore predali vyssie uzemne celky pod vedenim smeru??...
ale skus, co noveho vybudovali smeraci od roku 2012 v zdravotnictve...kolko novych nemocnic, novych oddeleni...a to sme mali podla Fica neskutocny hospodarsky rast....
ano, Penta....Hascak a Paska to pekne rozbehli
takze, aky vysledok je vladnutia smeru za 12 rokov??...
z 13stich rokov chybaju 3 roky?...a??.......od roku 2012 plne riadil zdravotnictvo Smer....takze?...co nato povies?,....kolko vybudovali novych nemocnic? kolko nemocnic zrekonstruovali? kolko novych oddeleni otvorili?.... :)))))))))
nemaju umrtia, takze sorry kamo....nie su cisla
nie,je iny zaklad...jediny rozdiel je v povode adenovirusu...ale kludne napis, v com je rozdiel astrazenecca a sputnik
a ano, som veriaci. tak,ako papez, ktory sa necha liecit v nemocnici,ak ma zdravotne problemy
takze Sputnik neaplikovat....dobre, suhlasim s tebou
co trepes??.....v anglicku zaockovali ak si dobre pamatam, uz minimalne 17 milionov ludi astrouzenecca....tam kto za tu vakcinu lobuje??....
.
ty to mas pekne domotane v tej hlavicek.. :)))))))))))
Odporúčame