choď sa objednať na CT alebo na ultrazvuk na ako dlho dostaneš teraz termín .
choď sa objednať na CT alebo na ultrazvuk na ako dlho dostaneš teraz termín .
to je kto prosím vás ten dangl ?
Super ! Takže konečne sme sa definitívne odstrihli . Sláva pani prezidentka a pán premiér !
skôr by som doporučoval, aby vás plán B všetkých hnal do basy!
a nás zbaví teba kto ?
strašné , čo si občania zvolili ! sami si za to môžu !
svojím názorom len dokazuješ , že politika je len pánske huncútstvo , divadielko pre plebs . predsa keď mi niekto ťahá beztrestne z vrecka ťažkozarobené peniaze , nemal by som ho nenávidieť . vďaka čomu teraz všetko zdražuje ? nie je to náhodou kvôli politikom ? Kto tu posiela naše zbrane na ukrajinu ? kto sem ťahá americkú armádu ? ale podľa teba predsa o nič nejde . ide len a len o peniaze. tie boli aj budú . ale dostatok ich bude len v rukách toho "panského hunc
nebol to matovič . k tomuto to spelo od prevratu . čím väčší blb , tým väčšie ego .
zato americké himarsy strieľajú pečené kačice . Ono majú len humanitárne zbrane , ktoré ich nepriateľom pomáha podobne ako americká armáda , keď sa jej vzdávali nemeckí fašisti do zajatia .
OSN je zbytočná organizácia . Ešte sa tam neboli schopní dohodnúť na ničom . Hromada darmožráčov . Ktorý hňup píše aj takéto články ? Charlrles michel je nevolený pajác , ktorý navrhuje ale nerozhoduje . Máte pocit , že maďari budú s jeho návrhmi súhlasiť ? Ja nie ! tak aká EU ?
Hňupovi robili standing ovation rovnakí hňupi , ktorých vypadá to , je v OSN stále dosť !
OSN treba zrušiť . Banda darmožráčov ešte nikdy nedosiahla , aby boli rešpektovaní ! Zbytočné tliachanie za veľa peňazí !
tak ľavoboček bol v civile ?
kto má o ňu strach ?
cirkus humberto má podobné uniformy
za prvé by bolo dobre ak by si si zopakoval pravopis . za druhé - kde sa nasrali rusi do civilizovaného sveta ?
Odporúčame