Si hňup !
Ten čo zabíja udzích je agresor . Ako sa nazýva ten , čo zabíja vlastných ?
Ty si hňup . Že ťa tatko nevytriasol radšej niekam na plot ako do mamky !
Kde sa vás toľko okotilo? Táto debata je úplný hnoj !
Kedy bola táto organizácia dôveryhodná ?
najcivilizovanejšie je mať okolo suseda 800 voj. základní . ale provokatér je ten necivilizovaný .
hanba vám ! na ukrajine zabíjajú ľudí a vy u riešite bezvýznamnú opitú americkú komediantku !
ako píšete vyššie , na ukrajine je vojna . a vy nás tu obťažujete nejakou ožralou americkou herečkou . Fúj !
Kto podporuje vraha , sám je vrah !
Účty za elektrinu a plyn treba posielať sulíkovi
neviem , o akých 13.-ych dôchodkoch tu stále melú . znamenalo by to teda , že tí , čo počas aktívneho pracovného života viacej odvádzali , dostali menej ako tí , čo neodvádzali nič . z toho dôvodu tento letný smiešny príplatok nie je možné považovať za dôchodok !!! celé šibnuté JDS !!!
nie ! ja píšem o "anállytikových !
Cigáňom , ktorí celý život žili z invalidného sa dôchodok vyupočítava z priemerného platu stanoveného štatistickým úradom . Nie z ich sukutočných príjmov !
Škoda sa k tomuto pánovi a jeho zvráteným názorom vyjadrovať !
preboha !!! to kde sa mu podarilo objaviť túto maškaru ?
stačí sa dať k nočným vlkom . a je po majetku !
Naproti tomu podpora amerického a nášho vraždenia je žiadaná ? Či ?
Odporúčame