Mohol by si ich vymenovať ? Lebo za mňa nehovoríš!
Mohol by si ich vymenovať ? Lebo za mňa nehovoríš!
Naši predstavitelia tvrdia , že sme vo vojne . Vo vojne sa predsa zradcovia nesúdia ! Tí sa strieľajú !
Samá propaganda ! Hanba !
Prečo každý deň propagujete tohto zajordánskeho hňupa ? V maďarsku nevisí jediná ukrajinská vlajka ! Asi vedia prečo .
“ Kto to povie ten to je , tomu sa to šikuje “ vedia už deti v škôlke !
Nie je u nás škoda v takejto výške trestný čin ? Maďarsku pokuta 300E ? A kto zaplatí škodu ?
A to aj poslanci obecného zastupiteľstva majú 4000 ?
A to aj poslanci obecného zastupiteľstva majú 4000 ?
Na akú univerzitu chodil tento ľavoboček ?
a ja by som chcel venovať peniaze za vrátené fľaše takýmto organizáciám . mohli by ste oznámiť , kde je to možné ?
oni by aj dali . ale stačilo by ak by bola ukrajina dodržovala minské dohody . možno by stačilo , aby američania neboli vyprovokovali na ukrajine prevrat .
nevyprovokovaná nelegálna invázia v sýrii , lýbii, juhoslávii , afganistane , vietname ,kórei , falklandoch , paname ,
stačí ?
pýtal som sa aj prarodičov . tí si ešte pamätajú aj druhú svetovú a aj to , čo tu robili nemci !
ty si už aký nedouk ? moskva vedie ekonomickú vojnu proti európe ? si sa s koňom zrazil pán žurnalista ?
načo čítať indické noviny ? stačí naše a si v obraze !
pred štrnástimi dňami stál v čechách benzín cez 50 korún
to je tu fakt výkvet národa!
tvoj nick ťa plne vystihuje . už nemusíš ďalej pokračovať .
100x opakovaná lož bude pravdou ? tvrdíte , že charles je otcom harryho . je to skutočne tak ? u nás by sa povedalo , že detské prídavky síce naňho bral , ale?
Odporúčame