Hlavná vec, že ste zasa uzatvorili debatu na pána Kotlebu.
To občanom svitlo a volili v prospech seba. Neposlušný občania nevolili to čo im média diktovali a masírovali im mozgy a teraz sú z toho nešťastný.
Čím viac je viditeľné, že USA stojí za tlupou migrantov a vydiera tak EU čo ho jednou z aktivít je aj tlak na podpis TTIP.
Zlepenec ttip berie zo všetkými 10-timi.
To mali pracovnú prezentáciu spojenú z ukážkou pracovných schopností.
Tak šak budeme sledovať ... to divadlo.
Veru veru aj mna pupussko uistoval ze LSNS 19 nebude v parlamente a ja si myslím ze po tychto kopancoch ho budeme mat coskoro vo vlade z ustavnou vacsinou...
Žeby Kaliho rezort pochybyl pred voľbámi? Sa mi nechce veriť.
Papuch, maš predkožku? Ale pravdu..
Rozmyslam nad tou predkozkou? Ci taký ju vlastne majú?
Celý svet vie asi ťažko. Celý svet vie akurát akú genocidu Merkelová spáchala na europe. Tu neizoluješ?
Ja už preto pozerám len politikov z ĽSNS. Štandartné zaoredané strany ignorujem. A už to bežne robí väčšina Slivákov.
Však preto slováci volili slušných Slovenských politikov neskorumpovaných z ĽSNS.
GMO sú vlastne chemické potraviny, všetko či rastlinná alebo živočišna produkcia potravýn na náze chêmie. Vysoká pravdepodobnosť na výskyt rakoviny.
Pred voľbámi socialné balíčky a veľkodušné rozdávanie pre straníckych kolegov a teraz škrtanie a šetrenie na chudobe. Politická zodpovednosť nulová. Voľba ĽSNS bola jediná správna pre slovensko. Postupne zmeníme ten prehnitý západný systém.
Odporúčame