Sns z Mostom idú po válove okatejšie ako Penta Sieť!!!
Sns z Mostom idú po válove okatejšie ako Penta Sieť!!!
Tak ono ĽSNS bude aj bez tak voliť veľa občanov a primitivne članky to akurát pribijú aby tomu tak bolo.
Kopete stale do ĽSNS a aj tak Vam to nič nepomože. Viem radi by ste dajakú tu kauzičku našli ale hold nadá sa!!!
Vidim to tak, že pri valove sa budú musieť dorozumievať podinkovou rečou aby si rozumeli.
Fico bude mat viac bodov vladneho programu. Prvy bod bude zacinat "UTAHOVANIE OPASKOV"
Sila Smeru je priamoumerna valkosti valova. Toď ich definicia
Čo tam prehodnotiš ty korupčníci z sa natlačili k válovu ako hladne prasata. Hneva ma fuhler fici že most a sieť uprednostnil pred ĽSNS.
Ešte je len tyždeň po voľbach a už na sľuby zabudli?
Len kto zasa bude ten valov plnit aby tak dlho prezivali pri nom?
Sa mi nepáči tento zlepenec a pište si čo chcete. Bude vladnuť penta a j&t pri jednom valove no hnus.
Išlo to aj bez Patoviča Mostu a Siete. Tieto zvratky nemaju čo kazať moralku.
U pani hranolovej nepamataš však si to tu opisoval tak isto.
Odporúčame