Kotlebu.
Keby to mali na slovensku amici isté že Slováci im to žerú ver tomu že takéto prieskumy tu nepropagujú ale asi treba Slovákov mediálne masírovať keď že to nie je pre ních pežíčko a slováci amikov nechcú.
Tiež mám dojem že 80% Slovákov je viac za Rusko a spoluprácu s nim.
Strana ĽSNS kole v očoch Usa a Eu. Boja sa že prídu o podaných na Slovensku a nebude mať kto drieť na nich.
Kotleba ide dobrou cestou, keby išiel zlou cestou, tak by ho západ nechal na pokoji a sem tam ho aj pochválil a to iste platí aj o naších zapredaných štandartných politikoch. Marian drž sa. Ďalšie voľby budeš mať silu hlasov vo voľbách ....
Maš jasný dôkaz, kto nás riadí. Sa nečudujem tomu, že ĽSNS naberá na sile a popularite.
Nuž Kotleba ĽSNS robí skutky pre Slovenského občana a zároveň tým otvára oči Slovenskému národu. Skorumpovaným a zapredaným politikom toto vôbec nepasuje aby aj oni vládli pre Slovákov.
Dobre si treba všímať spravanie štandartných strán. Jednoducho povedané, pripustiť si Kotlebu k sebe by znamenalo koniec rozkrádania slovenska a toto robia teraz štandartne strany.
Je to o plate. Ja by som sa hambil takýto článok uverejniť, je to obraz firmy.
Už aby mu skončilo to obdobie dristania a ĽSNS ho odprevadilo do Ilavskeho chladku.
Horšieho gašpara si už sotva zvolíme. Mastný vlas je Top medzi odpadom.
ĽSNS nič nepropaguje fašistické ani tak nekoná, to len štandatné strany majú boja o nakradnuté a rozkradnuté za ich bačovania. Preceda hifomsmeru povedali.
Že vás to inteliganti smerácky vie rozhodiť. Nebodaj viete aj rozmýšľať?
Odporúčame