Tak to teda chvala bohu ale jeho deti tu strašia stále.
Tak to teda chvala bohu ale jeho deti tu strašia stále.
Štyri roky nás zbíjali tý čo nás zasa štyri roky budú zbíjať. Nič sa nezmenilo...
Sa zobudte že dobrá vláda. Zbor zradcov a nie dobrá vláda.
Tam sa majú, kde sa mi na nich hrabeme.
Bruselske ohňostroje, veď ešte nie je veľká noc.
Kotleba na hrad. Ma veľký predpoklad.
Tu by mali prisť jednoznačne predčasné voľby. Podporiť v predčasných voľbach ĽSNS a štandartne strany ktoré olúpili slovakov za 26 rokov rozpustiť a politikov zavrieť. Majetok vrátiť štatu a občanom.
Aspoň vidite akomu zapredancovi ste dali hlas. Kto volil ĽSNS volil správne
Čo to tu rapocete. Všetci politici ktorý od vzniku SR boli v parlamente len zapredavali Slovensko a rychlo bohatli.
Takýto segedinsky guláš sme tu ešte nemali a nič súceho od neho čakať nožno. Je to iba svorka zapredancov slovenskeho národa.
Qutráč ako rýchlo lepí Most z SNS-kou zrádnou do seba....????
Tak či onak. ĽSNS budem voliť pokiaľ tam bude tá prehnitá politická garnitúra.
Odporúčame