To by bolo keby bola zdravá čo nie je.
Zajtra by mohol zasa Kalino dajaký dať na pobavenie, poňom zasa Frcko. Vtipnejší vyhráva
Na účtoch smerackej mafie zo zlepencom.
Ja verím, že ich budeme nasledovať a aj z EU diktatúry vystúpime.
Kedy sa naposledy pozrela do zrkadla.
Ideálne by bolo medzi indianmi v rezervacii.
Neboj nič pán Kotleba má dobre našliapnuté. ĽSNS je jediná Slovenská strana zvolená z pomedzi nás Slovákov.
Zaujímé že práve to zavádza najnajsocialnejší SMER ktorý to otúkal Zajacovi o hlavu. Pamätate ešte nato?
Poďakujte EU pre ktorú sme len lacná pracovná sila.
Odporúčame