Podľa mňa ju naštívila smrka, preto tie šediny.
Podľa mňa ju naštívila smrka, preto tie šediny.
Jedna otázka: Patológ je ten čo pitve po smrti, nezatrepala už krpcami?
Hneď z nadpisu bolo zjavné že je v koncoch. Už nemá čo povedať, tak prišli narad odskúšané praktiky hry na city voličov, no buď alebo, kampaň bola drahá.
Hilery zvolila demikratickú taktiku hru na city voličov.
Vieš prospechár Danko je už prekuknutý aj z Matovičom.
Utočiaci Danko skoro ako Slopa v tankoch.
Posteľová babika to pozná asi takto: tomu dala, tomu dala, tomu dala až sa našli gavaliery čo ju odmietli práve keď bola parádne rozpalená piecka. :-DDD
A Slovensko? Kedy Luxemburský ministr zahraničia navrhne vylúčenie Slovenska z EU!!!
Pán Kotleba bude mať kolegu v Rakúsku, Andera stoho vykotí.
Len naš smer balil do alobalu a pisielal do Belizy.
Cameron by som povedal že ma gule a slovo chlapa.
Bohužiaľ na toto nemajú naši štandartný politici charakter.
Dobrý výsledok volebný prajeme panovi Putinovi.
Na Slovensku máme mini 4G dátove siete z EU a najdrahšie dáta. Dotujeme Nemcov a Francuzov z našich mizerných platov.
Vynorne sundali američani tie dvojičky.
Všetci za jedneho a jeden za všetkých. Skrátka smer.
Odporúčame