Neprezrádzaj na stryca Sama.
Po návrate di fashingtonu vraj museli odfekalniť pilota :))))
To by museli mať najprv ty tvoji americký partneri vojenskú výzbroj a gule :))))
Čo Slováci už vedia 10 rokov to teraz objavili okupanti z Ameriky. Však sú v tej Amerike 100 rokov za opicami.
Dajte im 1500€ v čistom a budete mať dosť vodičov.
Viac ako 75% Slovákov je za vystupenie EU diktatury a z Gestapa NATO.
Podľa mňa ho mali bratia Rusi sundať na dno čierneho mora.
Podľa mňa tam už asi je a toto bola jeho herecka úloha.
Fico sa vyfarbil, nemal si dávať masku dolu a ukázať svoju pravú tvár.
Dvojíčky a ich pád bol jeden z mnohých podvodov USatana. Potrebovali náboj tak obetovali staré dvojíčky kde nezomrel ani jeden pohlavár.
Vieščo asi ma aj pravdu. Ale Zmatkovič tento krát berie Kanadske body.
Ten psn nad tebou je nakazený neviliečiteľnou cholerou. Bacha naňho.
100% trefa " Podľa Matoviča sú Krempaská a Weisenbacher podvodníci""
Nie je dvovod čakať. Je čas podpisu peticie za vystúpenie z EU a Nato.
Odporúčame