Takže by ti prospelo isť bývať na lunikIX.
Velebnosti dostalo znamenie kam patrí tam dole. Ako Bohušu v ku rva hoši geten tag.
Obama bol najlepší do bieleho domu. Svietil tam ako reflexna vesta.
Ty Germani zasa dokazujú že nie sú kompletný a kolegujú si aby ich Rusko opäť zachránilo.
Presne takto to praktizujú a bolo by načase aby im zato niekto natrieskal po tých krvavých paprčiach. Pevne dúfam, že už dlho nepotrvá a Usa zažije prve fiasko v podobe krachu dolara na úroveň toaleťaku harmasan.
To sú štatistiky ešte z minulého roku ale media ich prezentujú ako čerstvé.
Asi bol zaniesť kufrik do Bavorska :D))))
Na Slovensku sa racionalne sprava už iba ĽSNS Kotleba.
Musí ju to ohromne rajcovať.
Pekne poporiadku. Nemecko a Francuzsko si to zaslúžia byť oddelené a mať svoje kolonky kriminality.
Normálne správy z Germanistanu som čítal ako komixi na pokračovanie.
Ty pokročilejší 9 milimetrové ráže zo Slovenska a aspoň 300 nábojov.
Len hypotetický. Koľko tento rok pozvala Merkelová moslímov do EU?
Odporúčame