k článku o Havlovej amnestii....nie je povolená diskusia......nedočítal som to, .....opľul som monitor
k článku o Havlovej amnestii....nie je povolená diskusia......nedočítal som to, .....opľul som monitor
Ty máš z toho radosť?
........ Tá Venezuela,.......
tam je pes zakopaný :USA sú na tom najlepšie vtedy, keď pôsobia cez multilaterálne organizácie.
ako to vidím ja?
Koniec Júesej je neodvratny, len škoda , že si to "odseje" polka sveta
Potrebujeme predať hráčov na drafte. Potrebujeme, aby reprezentácia do 18 rokov robila dobré výsledky, aby si skauti a generálni manažéri klubov NHL našich mladých hráčov všimli. Som toho názoru, že v zámorí sa naučia viac ako v domácej súťaži..................
..........pýtam sa:"Pán robí skauta?"
Prečo by nemohli hrať kvalitný hokej tu na Slovensku? Nemáme tu dosť kvalitných trénerov?Musia nás sem prísť poučovať cudzí? Prečo by sme sa my, fanúšikovia, nemohli tešiť na kvalitné zápasy?
....no pre draft, pre NHL. V Europe neexistuje kvalitný hokej?
kamarát trénuje dorastencov, tak viem svoje....aj tých 150 eur, je pre mnohých veľká suma
výhody slobodného trhu....prosil by som bližšie špecifikovať
....kdesi som čítal.....
Prečo?
Za všetkým sú peniaze. Buď je ich je málo (na kúpu drahého výstroja, na zaplatenie tréningov či zájazdov na turnaje, na výplaty pre mládežníckych trénerov), alebo priveľa a kazia charakter (rozmaznaným deťom zbohatlíkov často chýba zápal pre hru). Ani podmienky sa nezlepšujú, skôr naopak.
veľa zdravia nám na Pravde blogovisku prajem a nech je že-nám dobre v tomto roku 2020
Odporúčame