Hazardom si sociálne slabšie vrstvy ešte viac zhoršujú sociálnu situáciu. Mal by byť úplne zakázaný a online blokovaný.
Hazardom si sociálne slabšie vrstvy ešte viac zhoršujú sociálnu situáciu. Mal by byť úplne zakázaný a online blokovaný.
S niekým si ma zjavne pletieš. Nepredpokladám, že by si bol niekedy pri mne a počul ma vykrikovať zo sna. Skú sa lepšie pozrieť po svojej spálni! 😜😜😜
A keďže v Čechách voľbami zaniká mandát europoslanca, po volbách pôjde Turek...
Iste, pekné klišé. Ale ak má niekto potrebu niekoho vymeniť, mal by aspoň tušiť, že kým.
"Potom, ako budú rukojemníkov prepustení, prepustia Izrael palestínskych väzňov. "
Krásna kvalitná žurnalistika, len čo je pravda... 😜😜😜
Kolagénové prípravky sú niečo úplne iné, ako kolagén, ktorý používa telo - ten si vytvára samo a nedá sa nahradiť. Ak nekomu chýba železo, tiež neje klince, však? Vyvážená strava s dostatkom bielkovín a žiadne ultraspravoané doplnky netreba.
P.S. Tento článok patrí do rubriky inzercia
Spotreba alkoholu a cigariet nenapovedá tomu, že by nemali z čoho vyžiť, Väčšine sa neráta, ak netrávia leto pri mori a lyžovačku aspoň v Alpách. A títo nevolia SMER, ktorý je stranou dôchodcov.
Turek to ešte môže dať na Lipšica - že mu hackli účet... 😜😜😜
Keby štáty nedávali príspevky stranám, ale tie by museli žiť z členského, neprechádzali by voľbami kadejaké čudné zoskupenia.
Tak toto je fakt dôležitá správa. Niet nad kvalitnú žurnalistiku 😜😜😜
Taká drobná otázka - funguje SIS dobre vďaka Gašparovi alebo napriek Gašparovi? 😜😜😜
"Rusko zvyšuje výrobu tankov, podľa ISW predstavuje pre NATO dlhodobú hrozbu. Po vojne mu zostane významná bojová sila"
Hlane, že pred tromi rokmi ISW tvrdilo, že Rusko už takmer žiadne tanky nemá a obnova stavu bude trvať desaťročia... 😜😜😜
Polovica obyvateľov Gazy sú ľudia do 18 rokov, dve tretiny mladých boli už pred vojnou nezamestnané. Tie decká netušia, že to spôsobil práve Hamas keďže v čase, keď prebral moc ešte neboli na svete. Vojna spôsobila, že 90% obavyteľov je odkázaných na humanitárnu pomoc.
Väčšina ľudí terorizmus nepodporuje, ale nemá zmysluplnú alternatívu na život, po voje sa to veľmi nemá ako zmestiť, lebo vyše 2 milióny ľudí na zrunovanej ploche veľkosti Bratislavy jednoducho uplatnenie nenájdu. A pre zvyšok moslimského sveta vrátane pomerne sekulárnych Palestíncov pri Jordáne sú to ilamistickí cigáni....
Tak hej, urobiť dieťa študentke, to je dosť poškvrnené počatie... 😜😜😜
Fajn, a už prezradil, kým by ho vlastne chcel vymeniť? Lebo aj médiami pretláčaního Korčoka si ako premiéra vie predstaviť len tretina ľudí a Šimečku ešte menej... 😜😜😜
To samozrejme môžem aj bez tvojho povolenia. Ale zvyknem snívať o niečom inom, ako o geopolitike. 😜😜😜
Šupli ho na teplý flek s príjmom 300-tisíc ročne, a teraz sa mu odtiaľ nechce. A komu by sa chcelo? 😜😜😜
Ak aj dôveru dostane, bude zase nakrátko. Macronova éra končí.
Predpokladám, že Trumpa Ukrajina prestane zaujímať. Ak dostane Nobelovku, tak za Izrael, kde má navyše jeho rodina pár miliárd cez Affinity Partners zainvestovaných... 😜😜😜
"Vplyvná ukrajinský poslankyňa Bezuhla"
No, a už im idú tie európske hodnoty... 😜😜😜
Odporúčame