Načo im je Gašparova hlava?
Načo im je Gašparova hlava?
Ešte stále nedosahujeme ani v pláne Maastrichtské kritériá....
"Premiér pripustil, že netuší, prečo sa Volodymyr Z. vrátil do Poľska, hoci vedel, že bol na neho vydaný európsky zatykač."
No pretože hľadá pomoc u svojich chlebodarcov...
Dobrá paralela. Lenže faktom je aj to, že ten nápis bol, bohužiaľ, úplne oprávnený. A vtedy by nikoho nenapadlo tvrdiť, že Rakúšania sú yenofobni.
Terorizmus máme zadefinovaný príliš naširoko, kvalifikácia, ktorú navrhuje advokát sedí prekvapivo dobre.
Sadzba 7 až 12 rokov, čiže dostal by nejakých 8, to je v prípade tohto dedka aj tak v podstate doživotie.
Zaujímavé, že už pred 12 rokmi mal na tom istom mieste zákaz po OPAKOVANÝCH problémoch so zákonom....
Zvláštne, že už je trestný aj "rasistický a xenofóbny podtext". Poviem žene, že nechcem tie čierne ponožky, lebo je to čínsky šmejd, a šup ho! - čistiť svoje meno na súd... 😜😜😜
Problémom rozpočtu nie je, že ho predkladajú netransparentne a "zdržanlivo(!)", ale to, že nedostatočne konsoliduje financie, opatrenia nie sú systémové a naďalej sa nezmyselne plytvá. Správna konsolidácia by mala byť blízka nútenej správe.
Samozrejme. Mal som skvelú výchovu a dokázali ma vyformovať.
Zberateľské účely sú určite v pohode, pri športe je to rizikovejšie.
Čo sú sociálne siete? Chcú aj zákaz WhatsAppu? Každá herná platforma má multiplayer mód s kopami hier, kde je aj hlasová a chatová komunkácia. Zakážu aj tie? Fakt si myslia, že tá generácia vylezie späť na stromy a bude robiť to, čo si naplánovali dospelí, že majú chcieť robiť?
Hm, zobrali do väzby jej deti, v lete už nejaký incident mali. Tentoraz to bude nekultúrne obohatenie.
Kennedy, Epstein, u nás Pašek, v Čechách po rokoch otvorili Masaryka ... Špekulácie sú nekonečné, viď Kleopatra... 😜😜😜
Zvláštne paradoxy slovenskej reality - tí, čo sú skalopevne presvedčení, že Lučanskému so samovraždou nikto nepomohol, sú aj skalopevne presvedčení, že v Rusku sa samovražda skokom okna bez asistencie tajných služieb spáchať nedá.
A to ešte sú kadejaké masovky, ako 88 mŕtvych okolo Clintonovcov, alebo 12 okolo Čurillovcov... 😜😜😜
Čudné veci sa dejú v tejto konšpiračnej dobe, ale minulý týždeň aj v Čechách - chlap odvolil a vyskočil z kna, babka vyskočila z okna nemocnice...
Príde ti to spravodlivé?
Lebo mne to príde ako v pohode zaplať úradníkovi, a ak ti na to náhodou prídu, tak zaplatíš štátu.
Kopec vinných malých zvierat, iba vykajané veľké zvieratá ako Makó, Slobodník, Imrecze a spol. chodia vysmiati, akoby sa nič nestalo...
Áno, máš pravdu. Prerušenie som napísal, lebo znie zrozumiteľnejšie.
Opozícia sa netriešti, opozícia je jednotná, leboFico. Nič iné ich spolu nikdy nespájalo a ani ich spojiť nemôže. Opozícia sa rozsype, keď Fico skončí.
Odporúčame