KDH je teda demokratické alebo klérofašistické? 😜😜😜
KDH je teda demokratické alebo klérofašistické? 😜😜😜
Zhrnutie po týždni? 😜😜😜
Mne to príde, že tie "švédske" Nobelovky sa držia, iba tá nórska je ukrutne sprofanovaná.
USB kľúče by sme bez tohto nemali.... 😜😜😜
To začalo ešte za Počiatka a pokračovalo za Kažimíra, ale hej, tam už bol Pelle štátnym tajomníkom.
Infraštruktúra bola skôr o Tempeste, čiže Brhel a jeho politickí pobehaji.
Mal dostať pokutu vtedy, A môže ju dostať po skončení mandátu. Výkonom funkcie by malo byť premlčanie prerušené.
Ale blbosť to je, náš trestný poriadok sa utápa v sprostých formalitách a prekážkach.
Keby malo slovensko,sk užívateľsky normálne rozhranie, dávno sa mohla robiť takmer všetka agenda štátu výlučne elektronicky a tisíce zbytočných byrokratov sa mohli uplatniť niekde inde.
Ako konkrétne ich chce iniciovať?!? Rok sa hovorí o tom, že keď vyhrá Babiš, zasadnutia sa obnovia. 😜😜😜
Očistené o rozprávku by som to videl asi tak, že dronu sa nepodarilo zničiť cieľ, a tak ho v úspornom režemi nechal operátor aspoň na získanie ďalších informácií. Keď ho Rusi odhalili, tak si z nich urobil aspoň prdel a zapol vrtule, aby si nasrali do gatí, čo mu zrejme vyšlo. 😜😜😜
Nerobia sa selfíčka chrbtom?
Čo myslíš, čo znmená to DISARMED MODE. Inak do 14. sekundy je to AREMD MODE... 😜😜😜
To teda musela byť riadna detonácia, keď dron ešte tri sekundy po výbuchu prenášal kamaerový signál. A bez zachvenia 😜😜😜😜
Zákaz ak oprejav demokracie? Hm... 😜😜😜
Rozsiahla európska štúdia zo štyroch krajín.... 😜😜😜
Aj ZRS bolo unikát, aj SOP, aj ANO a aj dnešná SNS, ale jednoducho keď to bez nichnejde, stávajú sa dôležitým hráčom so silou vyššou ako percentá.
Súhlas. Blbci vždy kopírujú múdrych.
A ktorých 30 to bude, keď koalícia aj s PS hlasovali za zrušenie dňa pracovného pokoja na Panenku? A kým by to aj ÚS posúdil, dávno bude po budúcom roku, takže aj tak to bude neaktuálne...
...plus vyššia hranice na platcovstvo DPH a nižšia daň z príjmu...
Kopec ľudí už ruší živnosti na SK a zakladá ich tam, a títo naši trpáci sa budú diviť, prečo im klesajú daňové a odvodové príjmy napriek "konsolidovaniu" financií...
"pričom sa vrátili bez osobných vecí ako mobily či peňaženky. "
Pred pár dňami sa chválili, že ich v priebehu zásahu sami hodili do mora, aby Izraelci nič nenašli...
Odporúčame