Vyčíta to Putinovi a tvrdí, že podiel majú aj pobaltské štáty. To slniečkavým bude stačiť na to, aby tvrdili, že má proruský naratív. Sikorski sa určite ozve.
Keby vyšla trojdňová špeciálna operácia, žiadna vojna by nebola. Keď sa raz na toto obdobie bude pozerať história, budú zvaťovať, či tie státisíce mŕtvych a ožobračených ľudí za to územie stáli, alebo nie....

