Všetko, ešte aj mafia nám tu upadá...
Všetko, ešte aj mafia nám tu upadá...
Rozumel by som tomu v ukrajinských novinách, ale prečo nemôže byť vyvážené spravodajstvo na Slovensku?
Ďalšia zázračná zbraň. Medzitým klesla účinnosť Patriotov proti Iskanderom na 9%...
Dobývať sa do zamknutého auta je fasa, ale vykopnúť čelné sklo podstatne rýchlejšie...
Takto hnusne ich unuesť? Chceli ísť do Gazy, mali ich dopraviť rovno tam. Aj piatky tam mávajú voľné, čo by Gréta určite ocenila.
Skvelé! Tak to študuj naďalej, aspoň budeš vedieť, čo sa bude diať 😜
"rozhodne však povolebný boj"
To znie desivo... Aj dáke drony budú? 😜😜😜
Uvláštne, že tento týždeň zrazu cítili všetky najväčšie noviny potrebu urobiť rozhovor práve s matovičom.
Spolupráca s Monakom v hospodárskej oblasti bude určite nesmierny prínosom.
Už som sa zľako, že tam bol riešiť v rámci konsolidácie daňovú rezidentúru niekotrých našich bohatších spoluobčanov... 😜😜😜
Zlodeji z čias Radičovej vlády by mali byť konečne postrestaní.
Zaujímavé, že Bašternák si odsedel iba to, čo urobil za Fica.
Ono je to ešte horšie, policajti jedného zastrelili a jedného postrelili. Skk=ore útočník 1+2 a polícia 1+1 je dosť blbé...
Jasne, treba lekárov zavaliť ďalšími administratívnymi nezmyslami, potom určite radi zostanú na Slovennsku....
Btw. čo je na tomto liberálne, odkedy takéto nezmysly chce pravicová strana, podľa plagiátora Gröhlinga jediná pravicová na Slovensku?
Flotila zelených nikdy nikde nedokáže prelomiť vojenskú blokádu, to nie je ako púšťať a "zachra§ovať" migrantov na nafukovačkách. Nech si užijú príjemný pobyt v base v púšti.
Tendenciu veriť konšpiračným teóriám majú všetci, preto vznikajú.
Väčšina obyvateľstva o väčšine konšpiračných teórií nikdy nepočula, nech mi nik nehovorí, že dôchodcovia masovo niečo vedia napríklad o chemtrails.
Z generácia je náchylnejšia na dezinformácie "napriek tomu, že vyrastala s digitálnymi technológiami"?!?! Veď to je práve preto!
Prieskum nerozlišuje dezinformáciu od konšpiračnej teórie. Podľa štruktúry otázok bol zjavne robený s cieľom zapáčiť sa istej skupine ľudí. Pofidérny prieskum a pofidérna interpretácia. Celé zle.
Pár challengeov na TikToku a stane sa z toho brutálna masová zábavka, o dosť horšia, ako keď sa kedysi svitilo pilotom laserom do očí...
Hm, toto z lode asi nebolo, či? 😜😜😜
Šikovný človek. Konečne Slovák, ktorý má skvelé meno aj v zahraničí.
Kriste, to si odkiaľ vytiahol?
Tým slniečkavým načisto drbe. Vždy, keď nedopadnú voľby v ich prospech je to vraj ohorozenie demokracie... 😜😜😜
Odporúčame