Tomu sa hovorí správny precedens!
Tomu sa hovorí správny precedens!
Odvolací je našťastie krajský.
Inak zaujímavé, že o takejto dôležitej veci rozhodujú relatívne nízke súdy...
Plus-mínus tí, kotrí chodia protestovať na námestia. Bez detí a dôchodcov... 😜😜😜
"Vláda nemá podľa neho žiadnu zodpovednosť za to, v akom stave dostala financie"
Súhlas. Len má zodpovednosť za to, ako ich vedie a dobrovoľne prevzala zodpovednosť za to, ako ich napraví. A to jej ide mizerne.
Bager... No, rýpadlo by v totmo prípade asi znelo divne... 😜😜😜
Miki by šiel možno robiť moderátora... 😜😜😜
Veru.
V podstate by sa vrátil k tomu, čo robil v 90. rokoch, keď dojednával ochranu 😜
Ddge challenger je luxusné auto? 😜😜😜
Plagiátor zmenil SaS na slabý odvar PS. Po voľbách nebudú chýbať nikomu.
Zostáva nám len dúfať, že teraz tá firma bez obchodného zástupcu neskrachuje... 😜😜😜
Aspoň niekde je ešte zdravý rozum.
Inestície do nehnuteľností sú v pohode, horšie je to napríklad s novým dizajnom uniforiem, výletmi úradníkov do zahraničia, prezamestnanosťou v štátnej a verejnej správe, nezmyselnými 13. dôchodkami, energopomocou a podobnými pípovinami. A smutné je, že ani ďalšia vláda nebude mať gule na to, aby ich zrušila.
to pre ten demokratický pocit, že oni sú vyvolení
Filmári sa vyjadrili, že vďaka Černákovi necítili depresiu z prostredia väznice. Super, mal by tam teda ostať a šíriť ten pocit ďalej, ak chce byť vzorom, môže pravovať na ďalších spoluväzňoch a nabádať ich, aby sa popriznávali. Ak sa teda polepšil, má možnosť vrátiť spoločnosti to, čo jej je dlžný a pomôcť naprávať darebákov.
Dosť neporovnateľné kategórie, predsa len 30 vrážd je iná liga.
"Čo sa stane, ak zvíťazia?"
Nič.
Aktivisti si navykli očakávať, že všetci pred nimi padnú na zadok. Izraelci sa s nimi srať nebudú.
Polepšený Černák teda nedávno klamal?
Odporúčame