Pravda je ako taká ozvena. Prečítam si tému v novinách, a o deň-dva s ňou sem prídu kvalitní žurnalisti... 😜😜😜
Tentoraz rovno aj s ukradnutým titulkom z New York Times....
Pravda je ako taká ozvena. Prečítam si tému v novinách, a o deň-dva s ňou sem prídu kvalitní žurnalisti... 😜😜😜
Tentoraz rovno aj s ukradnutým titulkom z New York Times....
Prekvapilo by ťa, keby ho niekto poza chrbát dobre odrbával? Lebo mňa ani trochu....
Fajn - a čo tak nechať priestor na vyjadrenie aj druhej strane? Ideme súdiť bez toho, aby sme vedeli, čo sa tam reálne udialo?
Dajte jej už pokoj!
Ani "dvadsiatina ".
Toto mal byť test na hľadanie gramatických chýb, nie na matiku.
"Prečo nehrá v top lige? Lebo je zo Slovenska"
A nebude to tým, že nie je jedným z najlepších útočníkov v Európe? 😜😜😜
Robí to pravidelne jedna aj druhá strana. Naopak, treba to znemožniť!
"tu sa proste nerešpektujú zákony a štandardný demokratický proces,“ skonštatovala poslankyňa Mária Kolíková "
Práveže presne v súlade so zákonom a demokratickou väčšinou to zablokovali. Nevýhoda demokracie... 😜😜😜
Baba zjavne pritvrdila 😜😜😜
Presne taký, ako každý, kto sa hrabe do politiky.
„Opäť vidíme typický Ficov kšeft výmenou za hlasy,“ vyhlásil Matovič
Hm, keby pre bábkoherečku onehdá nevyrobil ministerstvo, tak by aj bol celkom autentický.... 😜😜😜
Mňa skôr upútala cena jednej 😟
Ja veru nie. Mne z neho sračky netečú.
Aktivistov treba poslať preč a normálne tam tú pomoc s ozbrojeným sprievodom natvrdo doviezť, alebo už neplatí, že na NATO nikto nezaútočí?
To je ako vzdať sa vodovodného kohútika a chodiť si zase naberať vodu zo studne.
Cichanovská pochopila, že dopadne ako Merkelovej koník Kličko - pripravuje sa na prevzatie moci a Amíci si nakoniec dosadia svojho...
Eurofondy majú slúžiť na rozvoj a nie na plytvanie.
To platí pre týchto aj tých pred nimi, kotrí rozdrbali prachy z plánu obnovy.
Po tom, čo ich zlepenec predviedol, sa sotva nájde niekto, kto by ich pribral na kandidátku.
Je to jedno - celá novela je o trhline na kresťansko-konzervatívnej strane politického spektra, a tá vznikla. Len skôr ju rozchodí matovič, ako KDH.
Jo, do istej miery súhlas, plutónium vzniká z toho, čo je vlastne odpad po obohacovaní uránu. Len tá 238 potrebuje odniekiaľ neutróny, takže buď je to z jadrového reaktora, ktorý beží na U235, takže skratkov sa hovorí, že vzniká z neho), alebo je 238 bombardovaný niekde v urýchľovači alebo špeicálonom reaktore. Ale keďže je to vedľajší produkt v atómových elektrárňach, komerčne sa vyrába najmä tam.
Samozrejme, že by bolo ekonomickým nezmyslom plutónium vyrábať z vysoko obohateného uránu, ten je čisto na vojenské účely, do elektrární ide iba mierne obohatený (čiže má veľmi vysoký podiel U238)
Odporúčame