Ešte kus sankcií, a bude na tom Rusko tak zle ako my, takže bude musieť zvýšiť DPH dokonca na 23% 😜😜😜
Ešte kus sankcií, a bude na tom Rusko tak zle ako my, takže bude musieť zvýšiť DPH dokonca na 23% 😜😜😜
Väčšina mafiánskych bossov mala na vraždy ľudí, tento opakovane vraždil sám.
Keď sa to očistí o nejaký ten balast, tak v princípe má pravdu.
Je to možné, ale taký príspevok som tu nevidel.
To tá astma ju asi dorazila.
Lebo voči ukrajinskému terorizmu naši "lídri" nenamietajú. Sú to banditi, ale naši... 😜😜😜
No keď už máme ten plán obnovy 😜😜😜
Kašlem na tvojich ľudí, Žilinka namieta porušenie zákona o informáciách, nie účasť papalášov na futbale.
Naši "lídri" dobrovoľne vstúpili do vojny, a teraz budeme bohužiaľ niesť následky. V záškodníckej činnosti preiberálizovaná Európa nemá šancu proti policajnému štátu, našim armádam by potrvalo desaťročia, kým by dosiahli dostatočnú úroveň na to, aby sme mohli pokúsiť Rusov poraziť. A vzhľadom na hustotu zaľudnenia, infraštruktúry a priemyslu sme podstatne zraniteľnejší cieľ. Arusi to nanešťastie samozrejme vedia.
Dobre, podľa kadejakých osudkov by sa mohol zaradiť do normáneho života. Len otázka je, prečo by sa za to, čo napáchal, mal?
O deviatej začneš, o druhej už je pokročilý čas. A že prečo sa spravodlivosti ľudia domáhajú dlhé roky...
SUper, len smola, že nemáme reálne možnosti razantnej reakcie. Lebo zostrelenie 4 dronov z 19 ňou nie je.
Zase hoax v titulku.
Žilinka nikoho nežaluje pre let na futbal, ale ministerstvo preto, že nevyhovelo infožiadosti.
V ére rytierstva to možno aj niečo znamenalo, teraz sotva.
Fanatici - to je výstižné.
Hm, týmto prehlásením privolal ďalšie zablúdené drony...
A ďalší pápež otočil a bolo po zázraku.
Uvedené štáty medzi sebou a Ruskom nemajú žiadny štát, my a Maďari máme. Je logické, že u nás stavť múr proti ruským dronom netreba.
Plné huby hybridnej vojny, a potom naši "lídri" dajú hysterickou reakciou ako na tácke Rusom presne to, čo chceli - občania EÚ začnú politikov tlačiť k tomu, aby sa viac venovali vlastnej obrane a menej Ukrajine.
Dôkazné bremeno je na opačnej strane - on musí dokázať, že ho mal :-)
Inak vodič nesmie viesť vozidlo, pokiaľ jeho schopnosť je ovplyvnená chorobou, takže je to ešte aj priťažujúca okolnosť. Musel by ho chytiť nečakane a náhle, taká pravdepodobnosť tu séce je,a le mizivá. Podľa tých záberov sa pokúsil pred kruháčom zaflekovať, a keďže je to BMW so zadným náhonom, chytil pretáčavý šmyk. Dezorientácia po nehode je prirodzená, po záchvate by bola prekvapivá...
Odporúčame