V čase mieru? Veď bola slávna vojna proti terorizmu v Afganistane, Iraku a potom proti Islamskému štátáu, bojovalo sa v Sýrii, Jemene, Lýbii, ťažké boje boli v Somálsku, Sudáne, alebo Mali - to všetko boli konflikty, v ktorých bolo zainteresované NATO. V Konžskej vojne zahynulo 6 miliónov ľudí, tak aký mier?


