"„Želanie štátov v regióne je jasné: vyhnúť sa jadrovému vyzbrojovaniu."
Zaujímavé. Izrael je v rovnakom regióne ako Irán, ktorého sused Pakistan má jadrové zbrane a sú v spore o Balučistán? Nie je k Iránu bližšie aj jadrová India a jadrové Rusko, nehovoriac o tureckom Incirliku, kde majú svoje atómovky američania?


