To bolo pred sankciami. V danej dobe sa už Migy neservisovali.
To bolo pred sankciami. V danej dobe sa už Migy neservisovali.
Ale veď nech si Naď očistí meno pred súdom. Tak to predsa odporúčala ich garnitúra...
Zákon o zbierke zákonov, §15
Jasne, máš pravdu, vyhláška je len vykonávací predpis k zákonu. O dopravnej nehode je zákon.
Čo konkrétne? Policajti sú aj takí, aj takí.
Každý svojprávny občan je povinný poznať všetky zákony - neznalosť zákona neospravedlňuje.
Pri policajtov si mal šťastie, sú medzi nimi aj normálni.
Bol to zrejme minimálne podvod a zneužitie právomocí verejného činiteľa. A úprimne povedané, hrozí v jeho prípade aj ovplyvňovanie svedkov a vyhýbanie sa stíhaniu. Takže už ho dávno mali o štvrtej ráno brať...
Na generálnu prokuratúru by som to nedával, úplne stačí NAKA.
Ak je nejaký bývalý premiér čo len trochu schopný,, dokáže si zarobiť podstatne viac, ako je nejaká renta.
Keď už, nárok by mal mať akýkoľvek šéf parlamentu a premiér, nie len dvojnásobný.
Demonštrácie by mali byť zakázané pred akýmikoľvek obydliami, nie len politikov.
Pokuty za vulgárne osočovanie politikova sú nevykonateľné. navyše mali by mať takú ochranu všetci, nie len politici.
Počtom ochrankárov sa tu pomaly ideme dostať do 90. rokov. Problém treba riešiť inde...
"Františkove vyhlásenia podrývajú jeho imidž reformného pápeža"
Možno je reformný v tom, že o tom, o čom aj vrabce na streche čvirikajú, hovorí :-)
Remišová by mala začať pripravovať nové pexeso.
Aj tak sa už dávno k ničomu nevyjadrila...
"„Ak dostaneme 900 miliónov za lietadlá, ktoré majú účtovnú, teda nie reálnu, ale účtovnú hodnotu len 400 miliónov, tak to aj niektorí opoziční poslanci uznali, že je to veľmi výhodné,“ povedal Naď."
Teraz začnú naberať starých politikov a na mladých, ktorý na úspechu pracovali, nezostane miesto. A zase sa to začne štiepiť...
Kvalifikácia sa vzťahuje aj na účastníka, aj na svedka. Obaja odišli. Niet k tomu čo dodať.
Súhlasím, preto vravím, že pred prokurátorom by to neustál.
Áno, v podstate hovoríme to isté. Zelenského plán dokonca podporuje aj Fico. Problém je v tom, že riešenie sa nerealistickým plánom nedosiahne.
Vyhláška mu ukladá povinnosť iba pri dopravnej nehode. Takú istú ukladá aj svedkovi. Odišli obaja. Dopravná nehoda to teda podľa nich nebola. Ak bola, mal tam ostať aj svedok. Ak sa Ráž niečoho dopustil, dopustil sa aj on.
Nemal to odkiaľ vedieť, bola to jeho domnienka. Pred prokurátorom by to neustál.
Kopec žvástov, z ktorých vyplýva akurát to, že nevedia, čo ho k tomu viedlo.
Hm, zaujímavé, že Zalužný sa ešte stále iba pripravuje na posl veľvyslanca :-)
Nedošlo k zraneniu osoby, nemal dôvod to urobiť.
Ak by cyklista na následky stretu v noci zomrel a prokurátor preukázal, že Ráž mal tomu ako zabrániť, mal by problém. Jeho vec, že to riskuje.
Odporúčame