Tentoraz už pôjde do basy...
Aktivizmus do ordinácie nepatrí. Aj keď ľudí za to zatvárať tiež nie je kóšer.
"obžalovaní ruskí špióni zmizli"
"Všetci obžalovaní – 13 Ukrajincov, dvaja Bielorusi a jeden Rus" :-)))
Danko by sa s jeho osobnostnou výbavou mal snažiť byť čo najmenej na očiach, už sa strápnil v politike dosť a akurát tak przní značku SNS. Do národnej strany prešiel ako jediný SNSák, tak o čo sa opiera? Vypovie koaličnú zmluvu, tak čaká, že Tarabovci odídu s ním, naivka?
Podľa akého zákona je prezident nestranícky?
Leyenka má problémy s prokuratúrou a už zase nechce poskytnúť telefóny vyšetrovateľom. Dôvodne podozrivá zo závažnej trestnej činnosti by snáď nemala kadidovať na najvyššiu exekutívnu funkciu v našej milovanej právnoštátovej EÚ.
Satira je o irónii a sarkazme. Ak to niekto nedokáže, natrepe tam kopu nadávok a zdá sa mu to vtipné.
(Keď v ostatnom vydaní nášho podcastu kolega Adam Znášik spustil tirádu, v ktorej niekoľkých politikov Smeru opakovane označil za debilov, pripadalo mi nezmyselné opakovanie slova debil vtipné.)
Nejaký iný výraz, ako fiasko?
Firma s jedným zamestnancom, ktorá má generálneho riaditeľa a prevádzkového riaditeľa. Chlapci, pobavili ste :-)
Rusi akurát tak zrkadlovo zareagovali na ukrajinské podmienky. Obe strany to robia od začiatku. Je jasné, že ani jedna zo strán to nevzdá a budú sa naťahovať dovtedy, kým ich k mieru nedotlačia iní. Len to samozrejme nebude pred kamerami :-)
Protokolistka vraj. Však Mara na gympli Pelleho učila, tuším slovenčinu a dejepis.. ;-)
Justícia je extrémne polarizovná od dôb Harabina. A keďže každý z náš má politické preferencie, samozrejme si vyberá tých svojich. Skúsení vyšetrovatelia vedia, ktorý sudca im má tendenciu vyhovieť, a ktorý nie. Bohužiaľ, za vlády matoviča to dosiahlo extrémne rozmery.
Toto nie je o jednom prípade, to je celý komplex. Predpokladám, že v priebehu tohto roka sa to rozlúskne, čo kto robil. Tie indície sú dosť silné. A myslím, že pre celú spoločnosť je dôležité vedieť, ako to vlastne bolo.
Čo sa týka SMERu - vraj boli rozkradnuté miliardy. Zatiaľ je to o 50-tisícových úplatkoch prevažne v oblasti vypaľovania podnikateľov cez daniarov a provízie z poľnohospodárskych dotácii sprevádzané korupcoiou niektorých policajtov. S tým súvisí aj čínska práčka. Mafia nezávislá od politikov. Na tých nie je nič. Jasne, chata :-))))
Len tých Putinových do Európy nepúšťame, však?
A čo má byť? Justícia je nezávislá od premiéra, či? Z tých 40 z éry SMERu takých 30 tiež nezačalo so svojou činnosťou za Fica...
Podstatné je, že v uvedenom období bolo všeobecne znáe, že Lipšic pôjde za generálneho prokurátora a celá mašinéria aj s matovičom, Slobodníkom a pár prokurátormi a apačmi so správnym kompasom fungovala...
Tak, ako vznikol článok 40 odsúdených z éry SMERu, mal by v rámci objektívnej žurnalistiky vzniknúť aj článok XY nezákonne väznených v ére hegeroviča. A potom kus porozprávť o tom, či bývalá Špeciálna prokuratúra a NAKA boli naozaj až tak špičkové, ako niektoré denníky tradujú...
Hrozbou pre Európu nie je Rusko, ale Afrika. A napriek technologickej prevahe si nevieme poradiť s úbožiakmi na nafukovačkách, ktorých sem pašuje mafia.
S Čechmi sme vždy vychádzali mimoriadne dobre. Čo konkrétne Čaputová a Pavel vylepšili a tak veľmi, že si to zasluhuje metále?
Pracovná sila, papier aj elektrika niečo stoja, takžespoplatnenie je v pohode. Ak sa nájdu ľudia, ktorí si to nebudú môcť dovoliť, mimovládky isto rady pomôžu.
Pravdivé údaje o sebe aj tak uvedú iba tí slušnejší diskutujúci...
"Väčšina pacientov s infekciou sa zotaví aj bez lekárskej liečby a podporná starostlivosť je zvyčajne postačujúca."
Odporúčame