Budú mu to musiet vysvetlit Vysvetlia mu to podmienečne alebo nepodmienečne? No je vidiet že toto bol kedysi GP Slovenska takže je to velmi ale naozaj veľmi veľavravné Howgh
Budú mu to musiet vysvetlit Vysvetlia mu to podmienečne alebo nepodmienečne? No je vidiet že toto bol kedysi GP Slovenska takže je to velmi ale naozaj veľmi veľavravné Howgh
Trumpeta sa pokakala - :-) Trump nám včera ukázal něco velice důležitého, že jeho práh bolesti není tak velký, jak si představoval. A z hlediska teorie her, myslím, že Čína to určitě nenechala bez povšimnutí. Tedy to, že když trh klesnul zhruba o 10 % a možná ještě důležitěji, když úrokové sazby na amerických obligacích vystřelily docela prudce o nějakých 60 bodů, tak Trump couvnul,“ řekl Jonáš. Podle něj Trump tak ukázal, kam až je ochoten jít a kde začne couvat.
Na američanov sa podla "kódexu Hranol de Topoľčany, seu De Vinosady De Ražanj- De Cyprus Larnaka De Germanos
de Bonaparate De bezdomovecky SLUM " atd atd nadávať nesmie. Na stepných barbarov sa podla logiky nadavat može a je to aj moc potrebné :-) Dufam že už dali seno všetkym somárikom aby netrpeli :-)
Hranol suvisí s Ukrajinou až moc ale tvoj kurací mozog tie suvislosti ani nikdy neuvidi Nepi toľko :-)
Burza v USA spadla o 15 percent. To je už pri hodnote 8 percent samozrejme katastrofa. V tomto prípade sa jednoznačne jednalo o potápajuci sa Titanic preto musel dostat Trump v Ovalnej Pracovni White House fakt "dobrú sodu" od špičkovych americkych ekonomov Američania aj tak prišli o triliony dolárov uspor na dochodok Už im to nikto nevrati. Zaujimave boli analyzy_ Stačili by vraj 3 tyzdne a americka burza by krachla. Priebeh sa nedal predvídať. Burza sa totiž dostávala do "bludneho kruhu". Hedgove fondy ktore spravuju akcie šli totiž do dlhovej priepasti a museli dalej predavat akcie aby splacali okamžite finančné straty- Dopadlo by to totálnym krachom na americkej burze už odhadom za 3 týždne keby nik nezasiahol Bol by to novy čierny pondelok z roku 1939 Howgh
Linka Vinosady Ražanj Bonaparte-- 6 Poschodie Bobor :-) „Tady se Fico rochní v létě, abyste věděli. Co říkáte na domek za námi? Pěkný, ne? Čerstvě dostavěný, s krásným bazénem s protiproudem, špičkovým výhledem na moře. Nechtěli byste? Každý by chtěl,“ říká Matovič z chodníčku v Ražanji. Hodnotu sídla odhadl na dva miliony eur.
Vše přitom začalo zjištěním chorvatských médií, že si slovenský premiér v obci Ražanj buduje novou vilu. Fico to popřel s tím, že kdyby si přece jen v této zemi něco stavěl, bez problému by to přiznal. Nynější expremiér a nejvýraznější člen opozice Matovič na místo přesto vyrazil a začal zveřejňovat videa s tím, co zjistil.
ašli jsme Ficovu vilu, hlásí z Chorvatska Matovič. Kaliňák tu svou přiznal
Autor: kh
14. března 2025 14:22, aktualizováno 19:59
Kauza vily slovenského premiéra Roberta Fica v Chorvatsku nekončí. Šéf hnutí Slovensko Igor Matovič v pátek zveřejnil video s tímto domem za zády. Přesné místo mu prý prozradil jeden z místních občanů. Poté, co se expremiér vydal na Jadran, už se k vlastnictví letního domu přiznal ministr obrany Robert Kaliňák. A podle Matoviče nedaleko sídlí i spolumajitel finanční skupiny Penta Jaroslav Haščák.
Na američanov sa podla "kódexu Hranol de Topoľčany, seu De Vinosady De Ražanj- De Cyprus Larnaka De Germanos
de Bonaparate De bezdomovecky SLUM " atd atd sa už nadávať nesmie- Soros určite sposobil krach na americkej burze-" tá sviňa špinavá " :-) a dobručky Trumpeta to zas musí zachranovat:-) Alebo že by to bolo trochu ináč?? :-)
Tak to vyzerá že Trumpeta zas clá zrušil. Uvidíme ako dlho mu to vydrží a ako sa vyspí zajtra a zavedie na cely svet clá 800 percent.. šme še pobavili :-) :-) :-)
Tak ja odhadujem že trumpeta dneska urcite zastaví vsetky cla😁😁😃
Hrach by mu to vysveltitl ešte lepšie Je uzasne pozorovat ako by podla ich nazorov už RuSSKo minuly tyzden 300 krat vyhralo túto vojnu :-)
Článok 32 Slovenskej Ústavy viac nepoviem!!! --- Čl. 32
Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.
Rovnako ako nepotrebujem vidiet odsudeneho Bodora aby podla toho čo o nom napisali novinári a čo je o ňom zname že je to mafian a zločinec. Je jasne že je zločinec. Presne ako Don Corleone Alebo už za kokain odsudený ich dobrý a blízky kamoš Vadala. Aj ked dosiaľ iba obvinený ale neodsudeny Rovnako ako Kuciaka zavraždil nepriamo objednávateľ Kočner Aj ked mu to sud neodklepne pre rodinu Kuciaka je vrahom Kočner Akosi Hranolova teoria že Kuciaka dla zabit Lipšic ( a potom zrazu Kiska?? ) nevyšla a už o nej mlči a ani ju už ani nespomína Svoj účel tato hra už akože splnila. Ale Karma si klepka prstom po stole a na Hranola si čaká a čaká....
Rovnako ako nepotrebujem vidiet odsudeneho Bodora aby podla toho čo o nom napisali novinári a čo je o ňom zname že je to mafian a zločinec. Je jasne že je zločinec. Presne ako Don Corleone Alebo už za kokain odsudený ich dobrý a blízky kamoš Vadala. Aj ked dosiaľ iba obvinený ale neodsudeny Rovnako ako Kuciaka zavraždil nepriamo objednávateľ Kočner Aj ked mu to sud neodklepne pre rodinu Kuciaka je vrahom Kočner Akosi Hranolova teoria že Kuciaka dla zabit Lipšic ( a potom zrazu Kiska?? ) nevyšla a už o nej mlči a ani ju už ani nespomína Svoj účel tato hra už akože splnila. Ale Karma si klepka prstom po stole a na Hranola si čaká a čaká....
Obhajujú ju, teda vládu len samí trolovia Ako aj na FB kde všetky nadavky a pochlebovanie vlade robia nicky ktore nie su ani vyplnené, v profile maju fotku buď tam maju zvieratko alebo kvetinku alebo slovensku vlajku A vladu vychvaluju ostošest. Trolovia platení za peniaze z rozkradnutých eurofondov presne podla navodu a scenáru dezinformácii ruSSkej FSB z Moskvy. By som tipoval že 60 percent podporovatelov vlady na FB su len a iba automaty a trolovia Vždy si rozkliknite profil a uvidite A potom ho samozrejme stihnite nahlasit spravcom FB
Bodor je 6te poschodie ..
Vlastizradci skončia vo vazeni alebo vo vyhnanstve v Moskve ako Asad ale akosi si to nechcú pripustiť Občianska spoločnost ich zválcuje a dostane ich tam, kam patria. Howgh
Kamenicky je uplny hlupák a širil demagogiu že "Matovič uniesol štát". Nebolo to takto ináč trochu naopak pán Fantozi Nejedna sa v tomto prípade u Vás tak trochu o "reverzne inžinierstvo? " :-)
Ved opozicia je v menšine tak ked si ta menšina vyberie všetky peniaze z 2 piliera tak sa predsa nič nestane :-) Apropos voľby neboli zmanipulované, software cez volby nebol 4 hodiny zablokovany a Pellegrini ziskal 500 tisic nových hlasov v 2 kole prezidentských volieb len kvoli svojmu psovi Gerymu a pretože má pekny kukuč a peknu prvu dámu ( pardon prveho pána :-)
Dufem že sa tešite že Vaše peniaze na dochodok použije Hranol ako svoj populisticky plan už na rozkradnutom Slovensku ďalej stavat dialnice aby nevyzeral že už vsetko na Slovensku rozkradol?? Ja som si už zažiadal o vyplatenie penazi z 2 pileira urobte to tak aj Vy! https://domov.sme.sk/c/23475119/druhy-pilier…
Odporúčame