Ruské ekonomice už dávno došel dech. Ale stále ještě to neznamená, že by zkolabovala. A já si dovolím říct, že nezkolabuje. Problém je, že ani sankce vám nezastaví tank. Jestliže někdo chce válčit, tak prostě bude válčit, i když je ta ekonomika v obrovských problémech./ RuSSKo sa musi rozpadnout zvnutra revoluciou. Znova revoluciou. Zapalka do tohto rozliateho benzinu moze byt nezamestnanost a prudke znizenie zivotnej urovne špičkových ruSSov v Tatarstane Leningrade alebo v Moskve. Može dojst k tomu že zrazu nebudu peniaze na platy a nebude ani tovar RuSSKo k tomu smeruje. Momentálne začínaju chybať ruSSKu bazalne lieky pritom ruSSKo v časoch COVIDU vykupilo v Indii všetky antibiotika a Europa v tom čase zaznamenavala nedostatok zakladných antibiotik

