V OSN boli dnes predlozene 2 prehlasenia Rusko-,americke a ukrajinske. Prijate bolo len ukrajinske prehlasenie vacdinou hlasov Vitazstvo Ukrajiny
V OSN boli dnes predlozene 2 prehlasenia Rusko-,americke a ukrajinske. Prijate bolo len ukrajinske prehlasenie vacdinou hlasov Vitazstvo Ukrajiny
Putkan ma dovod sa bat EU. Za covidu vydala EU na zvladnutie krizy 800 mlrd euro. Takze dufajme ze 400 mlrd euro na zvladnutie ruSSkej krizy bude stacit 😁😝
Ke třetímu výročí invaze dostal Putin „dárek“. Největší sankce od Austrálie za celou dobu trvání války https://www.forum24.cz/k-tretimu-vyroci-inva…
Okrem toho že je Musk fašista je to aj uplny pako-----------Exmanželka zpevacka z Kanady Grimes žádná aby se Musk postaral o sve nemocne dite: Není jasné, kterého z dětí se příspěvky Grimes týkají. S miliardářem má tři potomky s velmi netradičními jmény. Jejich syn X Æ A-XII se narodil v květnu 2020, v prosinci 2021 přišla na svět dcera Exa Dark Sideræl, jejich třetí dítě, syn jménem Techno Mechanicus se narodil v roce 2022. Čtyřletý X Æ A-XII se nedávno spolu s Muskem objevil po boku amerického prezidenta Donalda Trumpa v Oválné pracovně Bílého domu.
Ta ruSSka starenka na Sibíri nevie že putkan chce Germanium Lithium, železo titán a ukrajinsku ropu a plyn
Budapestske memorandum pre likvidáciu jadrových zbraní " pre bezpečnejší svet" navrhli Američania a RuSSi a svet. RuSSi porušili memorandum a preto by celú vojnu mali zaplatiti oni. Logicky Aj vydaje Ukrajincov a zničenu infraštrukturu A aj to raz zaplatia Ukrajinci platia cenou najvyššou, cenou ktora sa peniazmi vyjadrit neda Smrťou a životmi vlastných ludi aby Putkan získal drahe minerály na ktore si teraz zas pre zmeniu cerí zuby kačer Donald. A svojou vlastnou krvou Mohli si tie jadrove zbrane ponechat Okrem toho po tom čo predvádza Trump verim že si aj vlastné jadrove zbrane stavaju niekde v katakombach Odesy!! Tak si to zaplatia američania a svet. Invazia ruSSov bola odsudena v OSN pomerom hlasov 140:5 a spomenula že ruSSko je agresor Z toho už Syria ktorá hlasovala proti už prestala existovat v podobe Asada
V noci na 23. února podnikly ruské síly další rozsáhlý letecký útok na Ukrajinu, při kterém nasadily 267 úderných dronů Šahed, různé varianty návnad a tři balistické rakety Iskander-M/KN-23. Korejské rakety mierne zlepšili svoju presnost. Napriek tomu vela rakiet aj dronov dopada stale na ruSSke uzemie
Možno že Musk je len robot a nie človek a že vrha do sveta dalších robotov :-)
Okrem toho že je Musk fašista je to aj uplny pako-----------Exmanželka zpevacka z Kanady Grimes žádná aby se Musk postaral o sve nemocne dite: Není jasné, kterého z dětí se příspěvky Grimes týkají. S miliardářem má tři potomky s velmi netradičními jmény. Jejich syn X Æ A-XII se narodil v květnu 2020, v prosinci 2021 přišla na svět dcera Exa Dark Sideræl, jejich třetí dítě, syn jménem Techno Mechanicus se narodil v roce 2022. Čtyřletý X Æ A-XII se nedávno spolu s Muskem objevil po boku amerického prezidenta Donalda Trumpa v Oválné pracovně Bílého domu.
Ukrajina ma asi 120 systemov Gepard ktore su velmi učinne na drony aj krizujuce strely- ruSSky analog Tunguska A Shilka su preverene vo vojne ako systemy ktoru su uplne nanič. Krizujuce strely CH 101 a Kaliber zostreluju aj stihačky F 16 ---- V noci na 23. února podnikly ruské síly další rozsáhlý letecký útok na Ukrajinu, při kterém nasadily 267 úderných dronů Šahed, různé varianty návnad a tři balistické rakety Iskander-M/KN-23. Podle Velení vzdušných sil Ozbrojených sil Ukrajiny se protivzdušné obraně podařilo zničit 138 dronů nad Charkovskou, Poltavskou, Sumskou, Kyjevskou, Černihivskou, Čerkaskou, Kirovohradskou, Žytomyrskou, Chmelnyckou, Rovenskou, Mykolajivskou, Oděskou a Dněpropetrovskou oblastí. Dalších 119 dronů bylo zarušeno systémy radioelektronického boje, přičemž tři zamířily na Bělorusko a jeden přeletěl zpět do Ruska.
RUSSko nie je krásne, nie je moderné Smrdí krvou, zlodejinou, klamstvom a vraždením
Veru veru. RUSSko smeruje k nepokojom chaosu sociálnym burkam a kolapsu.
Na Ukrajine je prezident žid a minister obrany moslim. Je to krajina s demokratickym parlamentom podobne ako my sme krajina s fašistickym a zlodejskym parlamentom Zelenskyj sa kludne vzda prezidentury ak vstupi Ukrajina do NATO Putkan sa nevzda ničoho preto bude musiet byt zastreleny vo svojom bunkri
Donekonečna širenie tých svojich vlhkych snov a špín :-) Na trolích brífingoch Vas naozaj nič ine neučia :-) :-)
Výsledok afD vo volbach v Nemecku by som moc vyhrou nenazval Je dlhodobo jasne že aFD rastia vdaka zlej migračnej politike Dostali len tolko hlasov kolko im davali prieskumy. SItacia pritom zašla už tak ďaleko že strana CDU ktora teraz vyhrala migraciu rapidne zmeni a Syrčani pojdu z Nemecka domov lebo Syria je už bezpečna krajina To pri dalsich volbach fašistom z aFD hlasy uberie. Je zvlaštne že Musk sa stara do volieb v Nemecku - analytici to nazvali že s apokuša o nastolenie !FAšistickej INternacionály čo hajlovanie Steva Bannona tiež len potvrdilo - skuste tvrdit že nie ste fašista ak sa chovate ako fašista, vyhladavate a kamarátite sa s fašistami po celom svete a hajlujete??
pričom sa chova Musk ako nezastrety fašista. Je to ďalší vykričnik pre Demokraciu ak táto ma prežit. Muskovia Blahovia a ficovia Demokraciu nezlikviduju v to verim Ani Tisov fašizmus nemal dlheho trvania
Rúca sa rúca dezoláti!! :-)
Ako povedal už štyrikrát v Bruseli Fico Sankcie chceme! Sankcie sankcie sankcie !!!
Otazka dodávok Taurusov pre Ukrajinu je vyriešená. Merz dlhodobo hovorí že Taurusy na Ukrajinu pošle. Takže nemci maju dostatok rozumu aby vedeli kde je sever a netočili sa ako kostolný kohút na všetky štyri svetove strany :-) Ináč jeden Grippen unesie 2 taurusy naraz čo udajne ani stíhačka F 16 nedokáže !
V Pokrovsku sa front pre ruSSov pomaly rúca. Nestihaju zásobovat svoje jednotky a ukrajinci ich vytlačaju z obrannych liniii ktore vybudovali sami ukrajinci a ktoré niekde obsadili ruSSáci Ukrajinci ale maju mapy tychto opevneni vedia kde su bunkre aj chodby a okupantov nemilosrdne ničia. Zomrie tam denne 300 "dobrých ruSSov". Dokonca dostali aj vyprask u Novoselivky kde organiziju masívne mechanizovane utoky s BVP ale jeden za druhym su ničene a ruSSi kapu ako muchy na HOUNE
V Pokrovsku sa front pre ruSSov pomaly rúca. Nestihaju zásobovat svoje jednotky a ukrajinci ich vytlačaju z obrannych liniii ktore vybudovali sami ukrajinci a ktoré niekde obsadili ruSSáci Ukrajinci ale maju mapy tychto opevneni vedia kde su bunkre aj chodby a okupantov nemilosrdne ničia. Zomrie tam denne 300 "dobrých ruSSov". Dokonca dostali aj vyprask u Novoselivky kde organiziju masívne mechanizovane utoky s BVP ale jeden za druhym su ničene a ruSSi kapu ako muchy na HOUNE
Odporúčame