Pán Solovjov žije vo virtuálnej realite ako ten 16 ročny česky vrah ktorý včera dobodal v Hradci Kralove na smrt 2 predavačky Asi tak https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko…
Pán Solovjov žije vo virtuálnej realite ako ten 16 ročny česky vrah ktorý včera dobodal v Hradci Kralove na smrt 2 predavačky Asi tak https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko…
Vyhlásiť vitazstvo? šme še pobavili Pripomína mi to cele situáciu ako ked žiačik dostane na konci školskeho roku vysvedčenie kde má same paťky. Tak narýchlo usporiada pre rodičov rodinnú oslavu a bude tvrdit že sa stal najlepším žiačikom v triede a pritom v piecke na drevo už spálil rýchlo svoje vysvedčenie :-)
Dakujeme čestní ludia musia stat pri sebe. Velka Polska , Slavna Polska! :-)
Trump tvrdí že USA dali viac na vojnu na Ukrajine než EU. Samozrejme zasa klame. USA dali 114 a EU 132 mlrd dolárov. AJ ked dali dost velku sumu to je pravda Ak sa mu nepáči že USA dali tak vela peňazí tak USA nemali podpisovat Budapeětske Memorandum kde sa zaručili za bezpečnost Ukrajiny po jej likvidacii ich jadrových zbrani ako aj bombarderov TU 160 ktoré si ukrajinci museli na letiskách rozpíliť na šrot ?? Pričom ruSSke letectvo bolo stale o dost vačšie? https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Šimečka zas ako vazal boľševika a Chue Guevaristu Štefunka? Kámoša Chmelára? Lavicového bojovnika za socializmus A kradol s Počiatkom v Kauze Monogram Držme sa faktov Neviem, neviem Slovensko to má nahnute https://viliambalaz7.webnode.cz/
Tych 8 mlrd Euro Hranola za minuly rok sedí
Covid a energie urobili na Slovensku dlh 4 miliardy euro za rok Veď si to prečítajte je to všade dostupna informácia Len za minuly rok bez kriz urobil Hranol deficit 8 mlrd euro. My nie sme na greckej ale na argentínskej ceste
Je dobré si pripomenúť že RuSSKo vo všetkých svojich cieľoch zúfalo zlyhalo Ja teda fakt nemám náladu ani zaujem tieto ciele vymenuvat aj tak su pre každeho kto to sleduje uplne jasne a prehladne . Snad budu tvrdit že najnovšie desiatky tisíc francúzskych a amerických vojakov na Ukrajine su ich vyhrou?? Stíhačky F16 a Mirage 2000 už dnes atd
Ukrajina vyzbrojena po zuby koncernom Rheinmetal kde sa tiež začinaju stavat nemecke zbrane licenciami na Ukrajine ? Že Slovensko a Maďarsko aj pobatie už vystupili z NATO? Ja by som si to nemyslel
A ináč víťazstvo samozrejme musia vyhlásiť lebo už nemaju žiadne zbrane ani vojakov :-) Ako keby Hitler vyhlasil vitazstvo pred bránami Stalingradu- Pred bránami Kyjeva. Aj ked do Kyjeva maju ešte stále čertovsky ďaleko
Je dobre si pripomenut jednoduchý fakt že USA je Demokraticka krajina Nejake vylevy pána Trumpa su sice pekne ale nemusia znamenat nič V Amerike je system ktorý má kontrolovat moc prezidenta a to aj ked prezident má velke pravomoci. V prvom rade ale zahraničnu politiku nerobí prezident ale Kongres USA čo je aj základom americkej Demokracie Ked niekomu aj tieto právomoci nestačilo dopadne ako Nixon v afere Watergate A nakoniec ja len čakam kedy sa US kongres odhodla ku kroku že prijme nove zakony ktore obmedzia prezidentovi jeho moc lebo prezident sa už chová cez všetky čiary a ako aboslutny hulvat a nevychovane narcistickje decko Howgh
Keď Vy Grónsko tak my potom, Félvídék :-)
To postačí v pohode. Ak bude ruSSKo odpaloval Satany tak ako posledne 4 roky tak im všetky jadrove hlavice aj tak popadajú na ich hlavy :-)
Tak napíšu transparentík že "Vyhrali sme !" Ako za Brezhneva a budú sa tvarit ako geroji Pritom ekonomika ruSSka versus USA bola v 60tych rokoch v pomere 1 : 2 a dnes je v pomere 1 : 12 ! Takže ruSSko Amerike utieklo Ale do haj.zlu tak akurát .. :-) Kdepak udělali soudruzi zo SSSR asi chybu ? :-) šme še pobavili
Je načase politikov ako Merkelova Sarkozy Schroder Orbán Fico hodit na smetisko dejin a poriadne začať zbrojiť
Novinári napíšu kadečo Naopak Rubio uistoval spojencov že sa nič strategického nemení. RruSSKá propaganda bude širit že sa mení všetko Tak si vyberte Naši novinári dokonca písali že Pellegrini nie je gay A pellegrini povedal tiež že nie je gay A pritom Pellegrini je jasný gay
Zda sa že sociálne siete su naozaj ihrisko pre zakomplexovanych ktorí si sem prídu ponadavat :-)
Nám už zostava len podat trestné oznamenie na postráž piškota za 1/ Zneužitie pravomoci verejného činitela 2/ Šírenie poplašnej správy s cielom destabilizácie demokratického zriadenia Sud s postráž piškotom može byt uspešny až po vzniku novej nemafiánskej vlády preto budu robit všetko pre to aby volby podvodom vyhrali ZNOVA !
Sú len dve možnosti
1/ Neuvádzat prieskumy agentrury SANEP vobec
2/ Zakaždým ked uvadzajú výsledky tejto agentury je treba uviest že ju finančne založila strana SMER ( s konkrétnym a jasnmým cielom "manipulácie" )
Logicky vývod- Manipulácia prieskumov verejnej mienky je nedelitelnou sučastou manipulácie každych volieb Manipulacia všetkých volieb ku ktorym maju ruSSI elektronicky pristup je zlatym gralom ich zahraničnej imperialistickej politiky A u nás tento prístup k volebnému softwaru ruSSi maju - zodpovedná je celá vláda ale najma Fico a dekan Právnickej Fakulty Univerzity Komenského Eduard Burda z eštébackej rodiny
SMER rozkradol z 30 mlrd Euro čo sme dostali z EU v eurofondoch 6 miliard tak maju dost penazi tu tie kremlogrcky dnes platiť. Už za Mečiara sa z každych rozkradnutych penazi a pri privatizácii davala 20 percent provizia takže je to presne 6 mlrd Euro na Kaliňakovom a Hranolovom účte v Dubaji
Pravda si nič nevychovala Pravda je najčitanejší denník na Slovensku tak to musia trolovia pokryt ako ked svina dostane pokrytie :-)
Odporúčame