Tiež si myslím kremlogrcky že Vaše drísty sú dnes slabé ako čaj.
Tiež si myslím kremlogrcky že Vaše drísty sú dnes slabé ako čaj.
Bol tam preto že práve tam postavili pristávaciu dráhu pre lietadla
Priblblý názor Vy sa asi na Súmračnej smejete takymto trápnym vtipom Vaša vec ? Málo vtipne a aj malo uražlive Ale aby ste sa s Huljakom a Eričenkom kalinakom zasmiali Vam to asi postači. Na základke hovorili naše učitelky kedysi A viete kto sa smeje na hlupostiach? Len blázon. Jednoduché a prosté. Asi platí aj pre Vás. Psychiatri snad napíše další list Howgh
Už ste akosi zabudli hlasat že Kuciaka zavraždil Lipšic a Kiskom dezolati priblbí?? Alebo Vám najviac vyhovuje ak sa o tejto téme vobec nehovorí že ano ?? A pamatnik Kuciakovi sa nestavia a to ste tiež museli asi Viskupičovi podsypat pekné peniaze aby jeho vystavbu vo Veľke Mači zarazil ??
Nie krvavy puč ale krvavy Hranol s Kočnerom !!!
šme še pobavili... na Infovojne Belize -BZ asi hlásila pani Laššáková že ano. Hnus fialovy zo Súmračnej :-) Hranol je vrah s krvavymi rukami Howgh
RuSSKo už ekonomicky kolabuje preto sa o to viac teší veciam ktoré im hovorí Trumpeta Trump- ----------"Někteří na Západě věří, že pro Ameriku nastal nejhorší možný čas na rychlé ústupky Kremlu. I když Západ nemůže poskytnout Ukrajině pevné bezpečnostní záruky, mohl by zachovat sankce, aby Rusko držel na uzdě. Přesto se Trump soustřeďuje na splnění svého slibu o rychlém ukončení války," konstatoval Rogov dle The Economist. "Konečně dostáváme Putina do pozice, kde jsme ho chtěli tři roky mít. Byla by obrovská škoda, kdybychom mu umožnili fakticky urvat vítězství ze spárů porážky," doplnil pro britský list i nejmenovaný představitel americké administrativy.
Nejake presne čisla-,dodavky zbrani na Ukrajinu. 132. : 114 mlrd dolarov. A dalsich 100. Mlrd dolarov ma Erotické uropa pripravenych. Spojena europa dodala viac zbrani nez usa aj ked vsetka cest za tych 114 mlrd usd. Trump dodal 0,0. A za svoje suroviny 100 mlrd usd ukrajinci zbrane nakupia RuSSko uz pojde len dole vodou Nema odkial Nakupit. Kim viac zbrani nepusti lebo ma strach Čina nic nedoda lebo nebola v Rijade Slava Ukrajine😃
Ukrajinci sa zachovali hrdo a suverenne a nebojacne a kačer Donald je prekvapeny. Takto prdkvapeny bol ale aj putkan😃
Asi tak. Trump je "velmi prekvapeni" ze ukrajinci sa spravaji hrdo nebojacne a suverenne. Ale s tym bol prekvapeny aj putkan😃😝
Ked mas peniaze mas aj z rane. A ukrajina peniaze ma v nerastoch a zbrane doda francuzsko juzna korea a vcelku myslim ze aj usa😃😃😝
Trump nic nevie ale Ty vieš. Proste kravina
60 te roky ekonomiky usa versus ruSSko 2. : 1. Dnes je tento pomer
12. : 1. RuSSko skratka usa utieklo. Do zachoda 😝
Spolahlivost dodavok americkych zbrani by sa rovnala spolahlivosti Kačera Donalda teda Nule..
Preco by vacsiu cast nerastov davali usa ked ani jeden american za nich bojovat nepojde a zbrane im doda Europa juzna korea a izrael Adi tak
Názory niektorých analytikov vyjadruju teoriu že Trumpove bratričkovanie sa s RuSSkom je cielene na najdenie protivahy k Číne. Tej ale ruSSko dlží 1 milion km2 za uzemie ktore jej vzalo v roku 1860 Ajgunskou zmluvou bez boja. V tom prípade by sa ale mohlo stat že by Čína zrazu podporila Ukrajinu teda vychodisko pre ruSSKo to nie je ziadne :-)
Sláva Ukrajine Kremlogrcky :-) Ked už stála slávna Kyjevska RuSS dnešna Moskva bol jeden velky močiar A Tým aj zostal
A kto založil Hranola aby okradal ľudi? Roboticky pes nazývaný Gaypele z hradu ? :-) Najskor asi len prasknutá guma.. šme š epobavili :-)
Presne Prepadli sme sa hneď vedľa Rwandy
Odporúčame