Zmanipulovali volby sú arogantní a je im to jedno Teraz si budu požičiavat už od činanov na 3 dalšie generácie slovákov čo to budu splacat A oni niekde na Belize aby ich nenašli OČTK
Zmanipulovali volby sú arogantní a je im to jedno Teraz si budu požičiavat už od činanov na 3 dalšie generácie slovákov čo to budu splacat A oni niekde na Belize aby ich nenašli OČTK
Ale je neboj. Ako celá naša vláda. "Keď vidim našu vláda tak já zvracím" Film Marečku podejte mi péro.. :-)
Postaví to asi z Lega :-)
Tak putkan sa zda sa už vytešuje ako bude amerika posielat rakety s jadrovymi bombami na Paríž Londýn Florenciu Rím Zdá sa :-) A že to potom nebude musiet urobiť on :-) ---------------Putin se Trumpovi diví, že je k Evropě ještě tak zdrženlivý https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Odovzdate velke prd ty jeden plešaty I..... Ved ten tunel sa stavia za Vaše všetky vlády už 20 rokov mezitym stihol Váhostav 4 x skrachovat A eurofondy už nebudu ani euro tak som zvedavy vobec za čo dostaviate VišŇové ?? Ako Kaskader Kaskader by som bol uzitocnejší tam by bola aspon šanca že dopadneš tak ako si zaslužiš :-)
Dezoláti sú dnes aj v Prahe - - -- VIDEO: Muž v metru ohrožoval lidi nožem. „Rusko vyhraje válku a potom všichni umřou,“ vykřikoval
VIDEO: Muž v metru ohrožoval lidi nožem. „Rusko vyhraje válku a potom všichni umřou,“ vykřikoval
OHROŽOVÁNÍ V METRU
Pod vlivem alkoholu a kokainu byl šestadvacetiletý muž, kterého v úterý zadrželi pražští policisté po oznámení, že nožem ohrožuje cestující v metru v zastávce ...
Pochybujem že Trump o týchto udalostiach má čo i len minimálne znalosti ??
Reportéri bez hraníc v centre Paríža umiestnili rakvy, pripomínať majú osud ukrajinských novinárov v Rusku.
Politkovskaya atď
Čítajte viac: https://www.sme.sk/
RuSSI su teroristicky štat- 11:45
|
Svet
Zdieľať
Ruské útoky počas uplynulého dňa zabili sedem civilistov, ďalších 30 ľudí utrpelo zranenia, uviedli regionálne úrady.
Čítajte viac: https://www.sme.sk/
Takže niečo ako Ukrajinský Majdan a to do poslednej bodky, ked ostrelovači zabijaju demonštrantov Jedna sa iba o opakovanie davno oprášených postupov
Ja sa nestažujem ja len robim podania na Súdy za prekročenia pravomocí a porušenia zákonov aby Hranol skončil nepochybne v base :-)
Dekan Eduard BUrda
Povstání vypuklo 23. října, kdy poklidná demonstrace solidarity s Polskem přerostla ve spontánní výbuch odporu obyvatelstva proti autoritářskému režimu. Ve večerních hodinách padly u budovy rozhlasu první výstřely. Od druhé hodiny ranní následujícího dne vyrazila sovětská vojska do budapešťských ulic. Došlo k prvním bojům mezi maďarskými povstalci a sovětskými okupanty. 25. října proběhla před budovou parlamentu obrovská demonstrace za odstoupení Ernőho Gerőa. Příslušníci tajné policie ÁVH ukrytí na střechách začali střílet do bezbranného davu.
Maďarsko 1956- Maďarské povstání, nebo také maďarská revoluce, bylo celonárodním povstáním proti sovětské diktatuře a okupaci Maďarské lidové republiky od 23. října do 10. listopadu 1956.
Po nepokojích v Českolovensku (Plzeňské povstání), východoněmeckém povstání z roku 1953 o čtrnáct dní později a povstání dělníků v Poznani v roce 1956 se jedná o v pořadí čtvrtý a největší násilně potlačený konflikt lidu s komunistickým režimem nebo přímo s okupační mocností v bývalých evropských satelitech SSSR.
Presne ako hovoril generál Macko. RuSSko dodržiava dohody pokiaľ mu to vyhovuje Keď mu to prestane vyhovovať okamzite ich prestane dodržiavat. Presne. Našťastie celá Europa má už za sebou dve svetove vojny. Máme poučenie z Mnichova. Mame poučenie z toho ako ruSSKo napadlo Polsko "opakovane aj v r 1920",
vojensky z vychodu dna 17.9.1939 ked ho zo zapadu napadol Hitler. Ako napadlo madarsko v r 1956 CSSR 1968 atď atd nekonečny počet ruSSKych barbarskych vojen Poliaci sa preto nechovaju tak kolaborantsky ako slováci
Jedna z najdolezitejších funkcií v štate ktore Hranol obsadil hned do 5 minut po volbach bol uradník a šéf "Centrálnej volebnej komisie" a dosadil tam dekana pravnickej Fakulty UK Bratsilava ktorý nesmie ako dekan Fakulty Prava UK robit politiku. A to je právnik prosim mal by to vediet Má už za to na krku na seba trestné oznamenie pre porušenie hned niekolkých zakonov Európskej Unie pre koliziu funkcií v štáte a stret záujmov a nedodržianie apolitičnosti svojej funkcie dekana To preto lebo volby boli zmanipuovane a Hranol vládne neopravnene a bez voličského mandátu. Dokazy o tom sú na ceste. Zaplatil ich americký Soros :-)
Trump po nástupe do úradu obsadí podobne ako Hranol vsetky urady ( u nás Hrnaol dokonca aj bezpečnostnu radu aj predsedu parlamentu aj podpredsedu parlamentu prakticky všetko okrem Ustavneho sudu ?? ) Tak Trump obsadí všetky urady a pozicie v štate svojimi ludmi a vsetkých ostatných vyhodí z práce Všetci čo zostalil ak urobia naznak vyjadrenia svojho nazoru alebo odporu sú hned vyhodení z práce Udržba jadrovych zbraní v USA bola paralyzovana lebo vyhodil všetkých odborníkov na jadrové zbrane? A to tvrdí že Zelenskyj je diktátor? Zas ktosi tvrdí naopak ako to je. Naopak Trump je ako diktáror A už aj presne viem že ktorý diktátor je Trumpeta. Ten je de facto reinkarnácia byvaleho rímskeho cisára Nérona Howgh
Blboš Dlaha vylezie na Námestie a bude kričat nech žije Amerika!! Nech žije náš Hranol na konferencii v Amerike!!
A vymeň si nick za nick Reinkarnovaný Idiot :-)
Aká uzkostlivá starost čo budem ja kričat Ja nebudem kričat nič urobim si chutnučky teplučký čajik doma :-)
Odporúčame