Bingo ++++++++ A milionprvý mal byť Danko Tym by najviac prospel Slovensku :-) šme še pobavili
Bingo ++++++++ A milionprvý mal byť Danko Tym by najviac prospel Slovensku :-) šme še pobavili
Kto sa zaujíma o historiu dozvie sa zaujímavé fakty. Že napríklad v čase ked utiekol ruSSky pilot Viktor Belenko dna 6.9.1976 s vtedy najmodernejšou ruSSKou stíhačkou Mig 25 do Japonska ktora dosahovala rychlosť Mach 3,2 a lietala do výšky 19 km tak po jej rozobratí ju poslali američania nazad ruSSom v krabiciach od topánok. A celu si ju skopirovali Zistili že ma hrdzavejúce plechy a žiadny titán a že pri rychlostiach pri 3,2 Mach je stíhačka aj oba motory na odpis lebo sa začina všetko rozpadať. A celá elektornika je samá elektrónka :-) V tom čase stavali američania SR 71 stihačku z titanovych dielov ktore tajne nakupovali v ruSSKu cez nastrčene firmy lebo USA nemali skoro žiadny titán ??
Okrem toho američania sú znamy tým že dlhodobo skladuju všetky zbrane ktore vyradili . Teraz sa ich postupne možu zbavovat. Američania su jediny narod ktorý ma ešte zakonzervovane bojove lode z 2 svetovej vojny maju zakonzervovane vyradene staré bombardéry stíhačky niektore od 50 tych rokov tak ako aj Stealth stihačky ktore nikdy nepredavali do sveta, napríklad F 117 Nighhawk.
Niektorí američania si ale myslia že vojenská pomoc od Trumpa bude aj tak pokračovať. Napovedá tomu už prístup Mike Johnsona čo je Republikán povodne bol proti pomoci a neskor presvedčoval celý Kongres že pomoc musí aj tak pokračovať. - citujem Chtěl vůbec porážku Ruska? Bidenova stopa na Ukrajině má hořkou pachuť https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
citujem------------ V ruských vesnicích docházejí místa na hřbitovech https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Tak ako dezoláti budete sa vytešovat znova celý deň že milučky Trump že už konečne tu vojnu ukončí a že konečne ruSSko po 1060 dňoch vyhra..aj ked určite nie celu Ukrajinu kde je v Kramatorsku ložisko titánovej rudy ?
RuSSka inflacia dosiahla v decembri 2024 najvyssie hodnoty za cele 3 roky od vzniku vojny
Zelenskyj povedal ze sa tesi na povojnovu obnovu Ukrajiny s pomocou Polska. Akoby tym chcel.naznacit s pomocou ktorej krajiny urcite nepočíta..
V noci jorela rafineria vo Volgograde ako aj liehovar tiez tamto
Dalšie sankcie EU budu zakaz LNG a Hlinika z ruSSka
Efektivita dnešneho utoku v porovnani s tym co stal bola miziva
A peniaze polnohospodarom uz zaplatil? Znova cakaju tyzdne. Či nedorazili bubáčiky z Bruselu náhle??
Hranol bude prekvapeny😁😁 zaziafali sme si jeho.lekarsku spravu a pozenieme to az do Strasbourgu. Ak chce zatajit svoje zdravie prosim Musi sa ale vzdat postu premiera. Takto je len statny uradnik a ked pouizije zdravie a atentat na svoju rentu a okliestenie prava na zhromazdovanie lek spravu bude musiet ukazat Tento boj urcite vyhrame😝😝😝😁
Mas pravdu lepsie su infoHouna sk a zjemajvlek😁😁🌶️
Trump chce Gronsko a udajne si necha vziat germanium lithium titan, zeleznu tudu a ropa a plyn na vychode Ukrajiny putkanom?? Sotva sotva😃😃😃😃😝😁🌶️
Dopadne ako Lee Harvey Oswald. Uz sa prave hlada Jack Ruby
Ked bude Ukrajina vstupovat do EU Hlas uz davno zanikne. Smer ho vykanibalizuje a Republika preberie volicov Smeru😁😁😝
Vsúčasnej dobe už polovica flotily Airbusov ktore si vzali ruSSáci bez zaplateneho lízingu pro svoje vnútroštatne linky už stoji pretože ich nevedia opravit Ešte rok a pol a budu stat všetky
NA vychodnej barbarskej stepi nič nového :-) ------citujem Dvě ruská letadla se musela vrátit na letiště. Selhaly jim motory https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evr…
Odporúčame