"Ficiakovi teče do bot". Opozicia chysta prevrat a slovensky majdan. Vrah novinara a jeho snubenice prehovoril
"Ficiakovi teče do bot". Opozicia chysta prevrat a slovensky majdan. Vrah novinara a jeho snubenice prehovoril
"Plamínky, plamínky". 😝 Hori rafineria v Tulskej oblasti. 😃😃😝🌶️
Ruská ekonomika je jako maratonec na steroidech, které už přestávají působit, píše ekonomka ---- https://www.forum24.cz/ruska-ekonomika-je-ja…
Písomny dovod policajtom napíše Gašpar a zhromaždenie sa hned zakáže. Vitajte v Severnej Koreji
Zakázat dnes zhromaždenie policajtmi je podla noveho zakona 166/2024 Zz už velmi jednoduche Stačí ak----- "Ak má Policajný zbor informácie o konkrétnych dôvodoch na zákaz zhromaždenia, písomne o takýchto dôvodoch informuje obec.“.
----------
Alebo stači ak žilinka povie že nesuhlasi aby ste demonštrovali v miest ejeho bydliska---------- sa má konať v blízkosti obydlia osoby, s výkonom zamestnania, povolania alebo funkcie ktorej účel zhromaždenia priamo súvisí a zvolávateľ nesúhlasil so zmenou miesta konania zhromaždenia,
e)
existuje dôvodná obava, že dôjde k stretu s účastníkmi skôr oznámeného zhromaždenia, v dôsledku čoho nebude možné zabezpečiť riadny a pokojný priebeh týchto zhromaždení ani s nasadením dostupných síl a prostriedkov, atd atd
“Pomáháte nám ničit nepřítele." Ukrajinci si pochvalují mocnou českou zbraň
Ukrajinská pohraniční stráž dostala od Česka moderní samohybný dělostřelecký systém DITA. Inovativní houfnice ráže 155 milimetrů se díky své plně automatizované obsluze řadí mezi velmi efektivní zbraně. Dokáže zasáhnout cíl na vzdálenost až 39 kilometrů a k jejímu ovládání stačí pouze dva vojáci. “Děkujeme české vládě i jejímu lidu,” vzkazují pohraničníci ve videu na sociálních sítích. https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/pomahat…
Orgán prehlásil: ŽIVĚ
Nastal čas zrušit sankce Evropské unie proti Rusku, prohlásil Orbán
No ano:-) RuSSko je totiž už na pokraji totálneho ekonomického krachu Sláva Ukrajine :-) !!
Podali sme si preto žiadost o zverejnenie lekarskej spravy RF. Dámo to na sud! Aj na europsky súd!
Na základe atesntátu ktorý ešte nebol ani vyšetřený už Hranol dostal doživotnu rentu a obmedzil zakladne Ustavne Prava Slovenskej Republiky. To je podstatnejšie ako nepodanie ruky klamarovi a korupčnikovi s krabicami so šampanskym gaypelemu https://www.slov-lex.sk/ezbierky/pravne-pred…
Včera vyvesil Matovič Pampersky na bránu úrodu vlady Prišli ho riešit mestskí policajti Atentát ešte nie je vyšetrený ale na základe atentatu už bolo obmedzene pravo na zhromažďovanie sa Od uradu vladu už nesmiete demonstrovat bližšie ako 50 metrov Zakon č 166 / 2024 zbierky zakonov SR Rovnaky zakon stanovil aj dozivotnu rentu pre Hranola a žilinku Návrh je už na Ústavnom sude že ide o porušenie Ustavy SR
Je to tvoje propaganda. NATO nebojuje. Bojuju zbrane NATO Poskytnute Ukrajine. Neznalost zakona neospravdlnuje Prečitaj si niečo o medzinárodnom práve Ten kto dáva zbrane napadnutej krajine nie je podla prava a Charty OSN účastnikom konfliktu. OSN schvalilo ze ruSSko podlo vojensky napadlo Ukrajinu pomerom 141:5 hlasov. OSN schvalilo ze akakolvek vojenska spolupraca so Severnou Koreou je zakazana pre jej jadrove testy a podpisalo to aj RUSSko teda RuSSko nema v OSN čo robit A vobec pravo veta by už vobec nemalo mat Neznalost faktov a neznalost zakona neospravedlňuje. Naštastie je NATO vojensky silnejšie než ruSSKo a naštastie je len USA 10 krát ekonomicky silnejšie než ruSSko Howgh
Su tu vždy a tak 50 percent prispevkov je ich Sú za to platení zo Sumračnej Ved z 30 mlrd Euro Eurodotácii čo dostalo Sloensko Hranol rozkradol 20 percent to jest 6 mlrd Euro len pre "našich ludi" a pre Hranolovych trollov Penazí maju dost.
V Kursku padol už prvý afričan. Alebo to bol ruSS ktorý sa skrátka naboxoval čiernym krémom na topánky :-)
Bývalá spravodajkyňa v Moskve: Vaši politici poslúžili ako gašparkovia. V ruských dedinách by Danko natočil vodku a konzervy (rozhovor) https://www.aktuality.sk/clanok/l0pQgwH/byva…
Niet dovod panikáriť Dnes samotná Fínska armada by bola schopna zdecimovaných ruSSov poraziť!
Že si ruSSKo myslí že je impérium a pritom ním už dávno nie je..........
Pred dvoma dnami pouzili ruSS8ci široku paletu roznych rakiet a dronov. Mala to byt odveta pre Engelsk ktorý bude zo strategickeho protijadroveho odstrašovania vyradený lebo bez miliónov ton speciálneho leteckeho benzinu sa budu ruSSákom zadierat prudové motory ich jadrovych bombarderov TU 16 a TU 95----- vyslali 1 Iskander a 4 Kalibry, jednu korejskú KN 23 , CH Rakety roznych typov --- Podle analytiků nasazení kombinace takto rozlišných typů zbraní a jejich vypálení různými způsoby a z různých míst výrazně zkomplikovalo práci protivzdušné obrany. Na ty nejrychlejší z ruských střel navíc Ukrajinci musí použít systémy Patriot nebo SAMP-T, kterých mají jen omezené množství.
Příznak muničních nedostatků?
Pokud ale jediným ruským cílem bylo přehltit ukrajinskou vzdušnou obranu, tak se jej splnit nepovedlo. Té se totiž i tak podařilo sestřelit 30 z ruských raket, což znamená 85procentní úspěšnost, a zneškodněny byly i všechny ruské drony.
%Že si ruSSlp ,ysůlíá že je imperium a že nim už davno neni hovoria všetci novinári zop všetkych medií celej Europy Tak to proste je Napriklad si pozrite televiziu ZDF ktorá ma velmi presne informácie o priebehu tekjto vojny Imperalizmus je v civilizovanych krjainach na ústupe. RuSSKo ale nie je žiadna vicilizovaná krajina a ani ňou nikdy nebola. RuSSko robí propagandu, klame občanov, klame vo voľbách a ma trvalé imperiálne ambície. A po rozpade ZSSR má urazené ego ako malo po porážke v Prvej Svetovej Vojne urazene ego aj Nemecko. Ekonomicky aj vojensky však nie je impérium. A už ani nikdy nebude. Mobilizuje všetko a stale nie je imperium Teraz daju podla svojho receptu KGB spustu propagandistických požiadaviek z ktorych budu chciet splniť aspon 20 percent a budú si z celeho sveta robit idiotov a čakat kto im skočí na lep Trump je dost blbý na to, aby na ten lep skočil Ale nastastie skutočná demokracia v USA funguje inač než v ruSSKu.
Ignorácia okupacie Gruzie Krymu a Podnesterska Všetko sa raz vrati. RuSSKo sníva o obsadení Europy pritom už nie je už impérium Dávno ním prestalo byt a žije vo svojich snoch ktoré teraz krachujú
Myslíte štatny prevrat v RuSSKu za Jelcina? Merkelova naservírovala EUropu ruSSKu ako na nanieri aby ruSSku skuspitlo svoje okupačne vojny. O tom už niet sporu a Merkelova dnes pred novinármi doslova uteka a citi za to velku hanbu . Boli to poliaci ktorí roky upozornovali na projekty Nord STream II že to bude začiatok vojny a mali pravdu A ignoracia okupacie Krymu dtto '
Odporúčame