NA vychodnej barbarskej stepi nič nového :-) ------citujem Dvě ruská letadla se musela vrátit na letiště. Selhaly jim motory https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evr…
NA vychodnej barbarskej stepi nič nového :-) ------citujem Dvě ruská letadla se musela vrátit na letiště. Selhaly jim motory https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evr…
Neviete či ešte dovolenkuje Premier Juhoslavie stále vo Vietname za den s polpenziou za 6200 euro na noc a či mu niekto už pustil novú pohrebnú maďarskou hymnu od rohlíka Rozsiku ? :-)
A v jednote je sila. Europa zaspala so zbrojenim preto vojna trva už 3 roky. Je hanbou že sme mali lídrov ako bola Merkelová ktorá nás do tohto stavu uvrhla.
6200 Euri za noc a 200m2 apartment pro prťavých Vietnamcov :-)
Chystá sa vraj aj verzia pre verejne domy a hampejze :-) ergo borde.le
V RuSSku sa toho deje podstatne viac ako referuju naše denníky Po Novom roku boli spustene ukrajinske utoky na mnohe ciele ruSSkej infraštruktúry- zasobniky ropy vojenske letiska a vojenske utvary sustredili sa aj na železnicu a železnične uzly ako aj na elektricke lokomotivy ktore su v logistike ruSSka velmi podstatne Podnikli utok v Oryolskej oblasti ako aj v tovarni na LNG Ust Luga. Vzniknute škody pre ruSSko su nedozerné. Utočili raketami Storm Shadow, HIMARS ako aj dronmi a raketami ATACMS. Utoky sa stupňuju a russi pomalu nevedia kam z konopí. Jeden útok dokonca zapalil aj benzínovu stanicu v Čečensku v Groznom. RuSSi si nemozu byt istý svojím životom ani v samotnom ruSSKu . Vďaka Putkanovi
RuSSom a trollom sa už nepáčí ani wikipedia šme še pobavili :-) --
Presne Bingo+++++
"RuSSkí Maľčikovia" utočia a okupuju a zomieraju lebo chcu peniaze Peniaze chcu preto lebo žiju v biede a chudobe. Veria že nezomru ale aj tak vo vojne zomrú. Realita je taká, že teda radšej zomru než by mali žit v biede a v chudobe čo určitu logiku naozaj má. Nepočítam vymleté mozgy z Moskvy ktoré idu robit blogerov a zomru potom na linii kontaktu ako bloggeri
-----Ukrajina by tlakom na potupné prímerie odolala, má dosť peňazí na ďalší rok vojny (150. týždeň vojny) https://www.aktuality.sk/clanok/6OsjSSE/ukra…
Vačšina z nich pri uteku do Nemecka boli vratení do RuSSka kde boli všetci do jedneho postrieľaní a popravení
Ukrajinskí piloti cvičia na Mirage 2000 už 2 roky vo Francuzsku
Stihačky Mirage 2000 budu dodane v marci 2025 https://www.armyweb.cz/clanek/francie-doda-u…
Na situáciu v Kursku je samozrejme uvalene embargo ale pre ukrajincov sa to vyvýja moc dobre. Drony a klzajuce bomby ktore použivaju ruSSáci su podla prvych sprav uplne bez účinku.
Keby Europa nebola rozumna a nedrzala spolu dnes by uz boli russaci dávno v Užhorode a Litve Nič nie je čiernobiele
Propaganda ja rakovina demokracie a vidiet to aj tuna u ludi a prispievateloch ako je Jano hrach deepstate šeherezadu, kaliber7 a totovamnezabudnem atd a x-dalšich tunajších trollov
História nie je nikdy čiernbiela a ruSSka propaganda ktorá je prepracovana od roku 1917 vždy šliape na plny plyn čo je vidiet aj dnes na celom svete aj na trolich jednotkach na diskusiach stranky Novín pravda SK
Vlasovci a fašizmus-----------Prahu oslobodili a zachránili vlastne "Vlasovci" čo boli ruSSi spolupracujuci s Wehrmachtom pretože v RuSSku by im hrozila poprava od bolševikov Bojovali preto proti ruSSkemu bolševizmu a stalinizmu na sklonku vojny a zachranili Prahu od totálnej devastácie-
Stepan Bandera bol zavraždeny v Mnichove poliatím otraveným Kyanidom----Banderu 15. října 1959 ve vchodu jeho domu v ulici Kreittmayrstraße zavraždil agent KGB Bogdan Stašinskyj pomocí kyanidu, jímž byl Bandera zasažen do obličeje. Stalo se tak na příkaz šéfa KGB Alexandra Šelepina a Nikity Chruščova. Německý nejvyšší soud v Karlsruhe konstatoval, že za smrt Bandery nese vinu vláda Sovětského svazu, což se po pádu SSSR potvrdilo--------------Bandera a slováci: Historik Tomáš Jakl z Vojenského historického ústavu prohlásil, že banderovci měli podporu na Východním Slovensku mezi obyvateli a až na některé nepatrné výjimky tam nedocházelo ze strany banderovců k nějakým útokům na civilní obyvatelstvo.[--------------slováci a fašizmus- Tiso a Tuka poslali 65 tisic slovenských židov do plynu a ešte za to nemecku aj platili " za náklady s ich likvidáciou spojene" Tuka aTiso boli preto obesený ako zločinci---- https://cs.wikipedia.org/wiki/Stepan_Bandera
RuSSKý barbarký Mordor skúša a skúša: Rusové chtěli na Ukrajině poslat do útoku nezletilého chlapce s bombou. Nevěděl, že má vybuchnout i s ní https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukraj…
Douc sa zakony nepoznas zakony Neznalosz zakona neospravedlnuje Yvolby zakon teraz zakazuje
Odporúčame