Po navrate z frontu zastrelia alebo dopichaju niekoľkych ludi takze k tym čo natiahli brká na Ukrajine pribudaju další ktorí skončia svoju biednu put v ruSSKu....
Po navrate z frontu zastrelia alebo dopichaju niekoľkych ludi takze k tym čo natiahli brká na Ukrajine pribudaju další ktorí skončia svoju biednu put v ruSSKu....
MOžeme a musime skontorlovat predčasne volby Ináč znova vyhrajú Howgh
To sú otázky ktoré ani lubrikant nespraví :-)
Ja mám zas problém s kvalitou prezidenta "Podržtaškou" ... https://viliambalaz7.webnode.cz/pellegrini-m…
Opravuje "tankov" aby som nebol ako ožran-slopan Slota :-)
Straty obrnenej techniky dodanej zo zapadu sú asi 15 percent Pritom vacsinu poškodenych vozidiel po ich zasahu zachráni životy posádkam a je možné ich odtiahnut a opravit RuSSke straty v obrnencoch a tankoch su 80-90 percent a sú nenahraditelne lebo sa zučastnuje kozmickeho vyzkumu ked ich vystrelia na obeznu drhu planety Zem , napriklad veže tankov v tom dominujú :-):-)
Úplne prve ale dodal NLAW strely Boris Johnson Preto ho ruSS-íci nenavidia zúrivo najviac lebo prelomil dovtedajšie tabu NEDODÁVOK- dodavok zbrani Ukrajine
Paranoidné a propagandisticke vetičky doslova od platku ZjemajVlek a INFOHOUNA SK :-) šme še pobavili :-) Amerika kašle na Syriu, Afghanistan aj Europu lebo ma dost svojich problemov
Trump chce predavat viac a viac LNG a ropy a je tým uplne posadnutý To bude pre Ukrajinu len dobre.
Cela ruSSka vojna je aksolutne nekoncepčná Každy velitel rozkazuje utočit lebo ma strach že skonči v ťurme alebo na popravisku Kolko zbrani a zdrojov im postupne zostava a zostane nezaujíma nikoho Aj to bude jeden z prvkov prečo sa RuSSko zosype
Ukrajina už nakupila od USA LNG tanker Je to dobry tah a budú chciet viac LNG Dovod je prosty Ak Trump prestane dodávat zbrane Ukrajina može zrušit odber LNG. Nie je to hlúpy ťah
Premiér so zakrvavenými rukami. Jediný takýto v celej Europe. A ešte k tomu má aj zakrvavené oči.... Howgh
A čerešnička na torte bude krach štátu.. šme še pobavili.. a ešte sa len pobavíme :-)
Ak keby som sa snažil na novej hymne najst dobre časti neuspel by som ani za jeden rok práce :-) A prvý akord znie uplne presne, presná kopia RuSSkej hymny :-) šme še pobavili maďarský rohlik Rozsa :-) Nová verze slovenské hymny zní jako smuteční pochod kombinovaný s fujarou - https://medium.seznam.cz/clanek/knihomolka-n…
Kedysi sa hovorilo " Keď olej tak Mogul ked nakopat tak do g-uul " :-) Fico dalej presadzuje nakup ruSSkeho plynu https://www.fintag.cz/2025/01/02/robert-fico…
Su len na predmesti Pokrovska a obklucenie iba skúša Inač by už ho mala hotové a aj Toreck obsadeny čo ale šetš stale nema Su tam jatky
Nové ruSSke državy a krajiny sú dnes bud rozbombardované alebo mrznu od zimy a čakaju na pomoc Ukrajincov To je proste realita dneška. Ale príznačná :-)
Je jasne ze vyroba diel a granatov na Slovensku je viac a vaic vyznamna ked Putkan nepozdravil na Novy Rok Hranola aj ked ten pricupital za ním do Kremľa :-) čim viac mrtvych ruSSov od slovenskych granatov a diel tým lepšie
Zoznam 10 najslabších armád v NATO- Naštastie Slovensko nie je v najhoršej desiatke--
10. Belgicko - ročne asi 11 miliard USD na vojnove vydaje a zbraňové systemy v roku 2023 a to je 1% HDP 9. Estonsko- 1,5 mlrd USD ročne -96 tisic vojakov vratane zaloh 8.Litva 2,5% HDP , 141 tisic vojakov 7.Albánsko- 1,8% HDP 6.Slovinsko-1,3 % HDP 5.Lotyšsko- 2,2% HDP 4.Luxemburg-1%HDP, 3.Severná Makedonia- 1,8% HDP 2.Čierna Hora -1,8% HDP 1. Island-0 dolárov Má iba pobrežnu straž a PVO https://www.youtube.com/watch?v=oVkitC9yovU
Obyvatelia Podnesterska v Moldávii precitli podobne ako aj ficovi voliči Stačila na to teplota +2 stupne Celsia v ich bytoch :-) šme še pobavili :-) Vyvedeme Podněstří z impéria strachu, věří Kišiněv po zastavení ruského plynu
Odporúčame