Jedine čo drží ruSSký rubel nad vodou ( a zaroven ma brzdit infláciu ale tento efekt sa už vytráca a inflacia sa v rade ani nie dni ako skor hodin úplne vymkne ruSSom z kontroly ) je vysoka urokova miery a nakup deviz z rezerv Rezervy sa stenčuju a to ako zlate tak aj fond blahobytu- Ten mal 600 mlrd dolárov dna 22.2.2022 dneska má 65 mlrd dolarov a z toho už nič nie je v Librach ani v dolaroch ani v eurach Všetky zasoby su uz len v Juane Ak spadne rubel o 50 percent z tejto zasoby zostane zrazu len 30 mlrd USD. Proste su v PErdeli


