1014. deň: Ukrajina odmieta alternatívy k členstvu v NATO: Máme skúsenosť z budapeštianskeho memoranda
Snaha ruSSka zaviest do BRICS-u platby inou menou ako dolárom pri sučasnej realite posobia len ako vtip. :-) Ja by som tiež chcel byt bohatý, mať Ferrari ( aj keď verím že taký Erik Kaliňák ho už má :-) a chcel by som mať aj drahý dom a 3x ročne dovolenku na Bali ale realita je iná :-) Túto možnost navrhuje "múdre, krásne a moderné ruSSko", ktoré má dnes životnu úroveň o 30 percent nižšiu ako napríklad "chudobné Slovensko". BRICS má obrat 27 percent a EU plus USA 47 percent svetovej ekonomiky. Aj ked BRICS sú rýchlo rastúce ekonomiky na dolári sú životne závislé. 5 najobchodovanejších mien sveta jedolár,euro,Juan,Britska Libra a Yen. Rubel je už mrtva mena.Nechce s ním obchodovať nikto.India už obchoduje ropu s RuSSkom komináciou meny rupia a arabsky dirham.Všetky krajiny BRICS-u sú životne závisle aj od exportu do EU a superveľmoci USA alebo maju strach z vyhodenia z finančneho systemuRuSSko by teda už nič nestratilo lebo je z tohto sytemu už dávno vyhodene Howgh