Aj bez Sava Ivermektínu a Bromhexinu :-)
Aj bez Sava Ivermektínu a Bromhexinu :-)
Cudzie nechceme a svoje si nedáme ! :-) Ale ved žiadne svoje nemáme :-)
Postavil by som sa s rohlíkom pred mikrofón a povedal by som do kamier " Vyzývam túto vládu aby okamžite robila niečo s cenami potravín, benzínu a energií ! My by sme proste znižili DPH a dosiahli by sme zniženie tychto cien! Prečo vláda nezníži DPH?? :-) Vlada je neschopna a len okráda občanov tohoto štátu ! A DOPLNOK - a zvyšuje si platy a prepušta a oslobodzuje zločincov z radov svojich politikov Ináč mu strčim tento rohlík ficiakovi do PR........teda do ZA...." :-)
Acylpyrín a Klystír.. a samozrejme Savo a Bromhexín :-)
Kalinak ide kupit system protivzdušnej obrany Barak z Izraela A proti komu preboha? Ved ruSSko je taka mierova a mirerumilovná krajina a NATO ešte nikoho nikdy nenapadlo? ( Maximálne dalo menší vyprask Srbsku ked už trochu primoc vraždilo susedov :-) šme še pobavili :-)
Hlúpa otázka RuSS bude, bol a vždy bude pokračovať ďalej a ďalej a to všade! Máš ešte nejaké otázky? :-)
Už su k dispozicii videa kde rebeli ziskali ruSSke raketomety Grad Uragan dela, BVP BTR, dokonca Helikoptéru Mi 8 a Lietadla českej vyroby Albatros LN 39 kde ukazuju v hangári rakety a vyzbroj pre tieto lietadla. Samozrejme si zaplatia pilotov ktorí ich budu obsluhovať Určiete na to maju odniekadial peniaze Ku každej vojne potrebujete peniaze a toto najskor financuje Erdogan. aj ked su mu turecko kuščik ekonomicky rúca na toto bude mat určite dost peňazí Ved sám je diktátpor. Fico so svojimi snahami o diktátorstvo mu nesiaha ani po členky To nie je pochvala Erdogana to je proste fakt :-)
Povstalci v Syrii sú dost nesúroda skupina ludí vedená Al Dzawlaním. Je to islamista ktorí ich dokázal zjednotit a usudil že ruSSký režim je už tak nalomený že možu skúsiť ofenzívu ( To sa snad čoskoro stane aj v Gruzinsku lebo Gruzinske Legie sa začali sťahovat z Ukrajiny do Gruzinska ) Bez Turecka sa tam ale nič nepohne preto maju podporu aj Turecka lebo Erdogan chce mat vplyv úplne všade. Al-Džawlani najprv bol s Al Kajdou potom proti nej bojoval a jej bunky zlikvidoval. Proste syrčania. Teraz idu utočiť na mesta Hama, zakladnu Hmirim a Tartus a Latakiju čo su pristavy aby zabranili zasobovaniu vojskom a zbraňami z ruSSka lebo ruSSko nema inu moznost pre zasobovanie Asada len po mori A to chcu teraz rebeli preťať https://medium.seznam.cz/clanek/martin-syrsk…
A ty si sa tu kedy objavil. Krysy vyliezaju z dier ? :-)
Niektorí utekajú, iní prichádzaju Tym čo zabili práve príbuzných alebo ich deti tam naopak prichádzajú howgh
Polsko si opevňuje východnu hranicu kvoli ruSSku. Čo je ale horšie že by si malo opevnit aj hranicu so Slovenskom? Zatial to tak vyzerá že sme ais najslabší článok NATO a že naši kolaboranti budú ruSSákom otvárať dvere doširoka! Ved aj 1.9.1939 sme stáli po boku Hitlera na poľskej hranici keď on prepadol Gdaňsk, Westerplatte a Poľsko. Bohužiaľ https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicn…
No v Amerike jeden človek a u nás sú ich stovky.:-) Len na takú jednu chatu do Čifár kolko by sa ich vošlo :-) Howgh
Posobenie pána žilinku za prvy rok- ( BTW koledujúceho si raz o pekný kriminál?? ) prve dva dni boli fajn ale dalších 363 dní už bolo dost tristných:-) O nasledujúcich ani nehovoriac :-)
Trafená husa zagágala. Vzhladom k tomu kolko má pozastavených trestných obvineni Turmp by mal ako prvý skor mlčat ..Podobnost so Slovenskom čiste náhodná? Aspon v niečom sme svetoví- v osbobodzovaní zločincov- a je vidiet že spravodlivost dostáva na frak aj v USA Ale u Trumpa pri viacej kauzách. Vráane skladovania "červenych fasciklov- papierov Classified" o jadrovych zbraniach ktore u uňho našli v Mar de Lago porozhadzované na zachode ? ??? šme še pobavili :-)
Možno Postráž Piškót teraz prvykrat aj nekecal lebo je sabotažou poškodena severna vetva ropovodu Družba v Poľsku. Semozrejme je to už ale úplne jedno, lebo ropa za par dni prestanie tiect uplne ale asi ruSSaci skušaju čo by to urobilo s cenami ropy ešte pred uzavretím ropovodu nadobro čo sa určite stane 31 12 2024
Nacista bol aj Krt Waldheim..
Valkaonline cz. Turecky hovoriaci povstalci palia ruSSku vlajku a maju z toho velku radost😃😃😝
EU bude vyplacat v roku 2025 ukrajine 1,5 mlrd euro mesacne ako urok uo zadrzanych ruSSkych penazi. Okrem toho platba 50 mlrd EU pre Ukrajinu na rok 2025 plati 😝
Vždy tomu tak bolo!
Ďalších 1700 dobrých ruSSov. 😃😃😝
Odporúčame